Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje baigėsi kandidatų į seniūnaičius registracija

Klaipėdos miesto savivaldybės pastatas Liepų gatvėje
A.Jašinskienės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos miesto savivaldybės pastatas Liepų gatvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto savivaldybėje baigėsi kandidatų į seniūnaičius registracija pakartotiniuose rinkimuose. Prašymus registruoti kandidatais į seniūnaičius pateikė 3 asmenys.

Pakartotinių rinkimų procesas taip pat vyks 3 seniūnaitijose (Alksnynės g., Dainavos, Klaipėdos vandens), kurios turėjo gyventojų iškeltus kandidatus, tačiau kandidatai nesurinko reikiamo savo seniūnaitijų gyventojų parašų skaičiaus. Šiems kandidatams nebereikės peržengti 5 procentų rinkėjų ribos.

Birželio 20 d. savivaldybės komisija seniūnaičių rinkimams organizuoti tvirtins kandidatų į seniūnaičius sąrašą. Jis bus paskelbtas viešai, o birželio 21–liepos 10 dienomis jau vyks gyventojų apklausa. Gyventojų apklausą vykdys kandidatai į seniūnaičius. Savo sutikimą palaikyti kandidatą gyventojai galės įrašyti į jiems kandidato pateiktą apklausos lapą.

Nuo birželio 21 d. gyventojai už kandidatą galės balsuoti ir elektroniniu būdu, prisijungę prie savivaldybės interneto svetainės www.klaipeda.lt per elektroninės valdžios vartus, įėję į skyrių „Seniūnaičių rinkimai“.

2017–2019 metų kadencijos seniūnaičių sąrašas bus patvirtintas ir paskelbtas liepos 24 d. Dabar 55 Klaipėdos seniūnaitijose visuomeniniais pagrindais dirba 13 seniūnaičių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min