Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 11d. 15:18

Klaipėdoje – dar daugiau ekologiškų autobusų

Į Klaipėdos gatves vasarą išriedės ekologiški autobusai.
Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr. / Klaipėdos gatvėmis jau rieda ekologiški autobusai.Jų gretos pagausės.

Klaipėdoje jau kitais metais pradės kursuoti daugiau naujų ekologiškų autobusų. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pasirašė abipusio bendradarbiavimo sutartį su bendrove „Klaipėdos autobusų parkas“ dėl Klaipėdos miesto viešojo transporto atnaujinimo.

Bendrovė „Klaipėdos autobusų parkas“ – vienintelė įmonė iš Klaipėdos, kuri ryžosi dalyvauti Europos Sąjungos lėšomis iš dalies finansuojamame projekte ir atsinaujinti savo transporto priemones.

„Tai tikrai gera galimybė atsinaujinti ir gaila, kad ja nepasinaudojo kiti. „Klaipėdos autobusų parkas“ yra savivaldybės įmonė, todėl pasinaudoti šia galimybe ir modernizuoti transporto priemones yra ne tik tai mūsų teisė, bet ir pareiga“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius S. Budinas.

Įgyvendinant projektą, per 2018–2019 metus UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ įsigis 17 naujų suspaustomis dujomis varomų autobusų – 10 ilgųjų ir 7 trumpuosius. Šiuo metu mieste kursuoja 72 UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ autobusai, iš kurių – 24 ekologiški. Įgyvendinus projektą mieste iš viso važinėtų 41 naujas autobusas, t. y. daugiau kaip pusė visų mieste važinėjančių įmonės transporto priemonių būtų visiškai naujos.

Bendra projekto vertė – per 15 mln. eurų. Iš jų – 85 proc. yra Europos Sąjungos skiriamos lėšos. 15 proc. – savivaldybės biudžeto lėšos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min