Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 1d. 23:08

Klaipėdoje gimstamumas vis mažėja: pernai gimė 105 kūdikiais mažiau

Naktinė Klaipėda
Audriaus Mukausko nuotr. / Naktinė Klaipėda
Klaipėdoje gimsta vis mažiau kūdikių: praėjusiais metais gimė 2243 naujagimiai. Populiariausias vardas – Sofija ir Domantas.

Klaipėdos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriaus duomenimis, šiemet Klaipėdoje gimė 105 kūdikiais, t.y. 4,5 procento mažiau, nei pernai. Šiemet Klaipėdoje pasaulį išvydo 2243 naujagimiai, pernai – 2348.

Klaipėdiečiai dažniausiai savo vaikams davė senus, tradicinius vardus: populiariausi mergaičių vardai buvo Sofija, Amelija, Emilija ir Gabrielė, berniukai dažniausiai gavo Domanto, Jono, Mato ir Danieliaus vardus.

Labiausiai išskirtini šių metų naujagimių mergaičių vardai yra Akasija, Agelija, Aglaja, Džeiviana, Epiala, Leisanda, Tatija, Žara. Berniukai taip pat gavo išskirtinius vardus – Airis, Arielis, Daimondas, Džeraldas, Gilardas, Girius, Itanas, Jūris, Marselis, Noalis, Regnaras, Sajus, Setas.

Pastebima tendencija, kad nemažai išskirtinių vaikų vardų yra seni užsienietiški vardai, kuriuos tėvai sulietuvina, kad būtų patogiau ir gražiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:14
24:24
19:47

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min