Dabar populiaru
Publikuota: 2016 lapkričio 24d. 12:09

Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje – pokyčiai

Jurgita Choromanskytė tapo naująja Klaipėdos miesto tarybos nare
Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr. / Jurgita Choromanskytė tapo naująja Klaipėdos miesto tarybos nare

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdis ketvirtadienį prasidėjo iškilminga ceremonija – prisiekė naujoji Tarybos narė, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovė Jurgita Choromanskytė. Miesto taryboje J. Choromanskytė pakeitė Seimo nariu tapusį Simoną Gentvilą.

Uždėjusi ranką ant Konstitucijos J.Choromanskytė prisiekė gerbti ir vykdyti LR Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus.

J.Choromanskytė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nare jau buvo 2007–2010 m. Ji taip pat dirbo Europos Parlamento nario Eugenijaus Gentvilo padėjėja, šviesaus atminimo Europos Parlamento nario Leonido Donskio patarėja ir biurų Lietuvoje bei Europos Parlamente vadove.

Posėdžio pirmininkas Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas Tarybos nariams taip pat perskaitė Tarybos narių Artūro Razbadausko ir Aldonos Staponkienės pranešimus apie pasitraukimą iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei norą miesto Taryboje dirbti nepriklausomais nariais.

Tarybos nariai buvo informuoti ir apie pasikeitimus Liberalų sąjūdžio frakcijoje – šios frakcijos pirmininko pareigas iš S.Gentvilo perėmė Vaida Žvikienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min