Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pradedama būsimų praktikantų registracija į „Tall Ships Races“ įgulas

„Baltic Tall Ships Regatta 2015“
Martyno Siruso nuotr. / „Baltic Tall Ships Regatta 2015“
Šaltinis: 15min
0
A A

2017 m. liepos 29 – rugpjūčio 1 d., Klaipėdos miestas jau ketvirtą kartą priims prestižinės tarptautinės didžiųjų burlaivių regatos „Tall Ships Races 2017“ burlaivius.

Planuojama, jog į Lietuvą atvyks apie 100 įspūdingų, istorinių laivų su tarptautinėmis įgulomis – tūkstančius jaunuolių iš kelių dešimčių pasaulio šalių. „Tall Ships Races 2017“ maršrutas – Halmstadas – Kotka – Turku – Klaipėda – Ščecinas.

Regatos burlaiviai, propaguojantys jaunimo ugdymą, kviečia 15-25 metų amžiaus jaunuolius mokytis buriavimo ir patirti nepakartojamą jūrinį nuotykį tampant tarptautinių įgulų nariais. Buriavimo patirtis nebūtina.

Buriavimo praktikantų anketų registracijos pradžia – spalio 19 d. Užpildytas anketas galima siųsti iki gruodžio 31 d.

Iš visų atsiųstų anketų, 2017 m. sausį, komisija atrinks 20 jaunuolių, kuriems 7 parų kelionė burlaiviu iš Klaipėdos į Ščeciną (mokymai, nakvynė ir maitinimas burlaivyje, sporto renginiai, ekskursijos, įgulų vakaras finišo mieste ir kelionė atgal į Klaipėdą autobusu) bus apmokėta organizatorių lėšomis. Įprastai vieno praktikanto para burlaivyje kainuoja nuo 60 iki 100 eurų.

Nepretenduojančių į organizatorių mokamą buriavimo praktikanto vietą skaičius t.y. tų, kurie patys mokės už kelionę, skaičius neribojamas. Šie pretendentai gali pasirinkti plaukimą burlaiviu bet kuriame regatos etape. Taip pat jiems nereikia rašyti motyvacinio laiško, tereikia atsiųsti užpildytą buriavimo praktikanto anketą su prierašu – atrankai į mokamą vietą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min