Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 15d. 07:00

Arūnas Valinskas: Vyriausybės kapituliacija už 100 eurų. Kodėl ne 1000?

Arūnas Valinskas Tik prenumeratoriams
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Arūnas Valinskas
Taip, galime mokėti po 100. Negaila. Pasiskiepijai – gauni. Dar geresnis variantas: mokame po 1000 – TŪKSTANTĮ!!! – už pasiskiepijimą. Pasiskiepijai – ŠTUKA eurų. GABALAS! Puiku! Bet jei po dviejų savaičių po šio sprendimo įsigaliojimo nepasiskiepijai, kas dešimt dienų moki į valstybės biudžetą po 100 eurų. Arba atsisakai medicininių paslaugų, kad neužgrūstumei ligoninių savo neskiepytu kūnu. Laisvas pasirinkimas sirgti ir numirti kaip laisvam žmogui.

Visa ši vieša ir labai aštri diskusija apie 100 eurų – lyg kreivų veidrodžių karalystė. Nuomonių – kokių tik nori ir kur tik nori. Nuo „reikia“ iki „nereikia“. Štai socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė sakė: jei tai padės paskiepyti daugiau žmonių, tebūnie!

Pritariu – pirkime antivakserius už 100 eurų. Jei nupirksime bent kažkiek jų, vadinasi, bus daugiau skiepininkų. Jei su 100 eurų bent dalį jų atvesime iki sesutės su adata – jau laimėjimas! Paaiškės, kad gal jie ne skiepų priešininkai, o „verslininkai“. Tik štai jau atsiranda skaičiuojančių, kad verta palaukti ir skiepytis tik tada, kai jau garantuotai duos 100 eurų, o ne dabar, kol dar nemoka.

O visa tai panašu į gerai apgalvotą Vyriausybės planą – gudri kapituliacija, kuri netikinčiuosius pačius atves prie vakcinų!

O ką daryti man? Šiemet man – 55. 20-ies dar trūksta.

Taigi jau greitai senjorams, kuriems virš 75-erių, mokės po 100 eurų už skiepą. Mano tėvai ir uošvienė pasiskiepijo dar iki to įstatymo. Tai išeitų taip, kad valstybė jiems dabar skolinga 300 eurų? Kada grąžins? „Niekados šalies beieškant“? Ar „Rytojus niekada nemiršta“?

O ką daryti man? Šiemet man – 55. 20-ies dar trūksta. Kaip Aleksandro Diuma romane – „Po dvidešimties metų“. Tik tada bus pinigai? Nors skiepijausi šiemet? Segregacija! Separacija! Kastracija! Bet šiemet Ingridos Šimonytės Vyriausybė su Češyro katino šypsena sako, kad man nemokės. Nes kol kas sprendžiamas klausimas – „Laikas gyventi ir laikas mirti“. Nemirsiu iš pykčio, palauksiu, kol mokės po 100 eurų tiems virš 55!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min