Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 24d. 15:40

32 jaunimo projektams – Vilniaus savivaldybės parama

Teptukai
BFL nuotr. / Teptukai
Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybės vykdytas jaunimo programų konkursas sulaukė 50 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų paraiškų. Iš jų nutarta finansuoti trisdešimt du projektus, kuriems iš viso buvo skirta 132 970 Lt.

„Šiais metais savivaldybė nutarė remti tas programas, kurios siekia mažinti jaunimo nedarbą bei skatina aktyvų jaunų žmonių dalyvavimą visuomeninėje veikloje“, – teigė Vilniaus jaunimo reikalų tarybos pirmininkas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Edvardas Trusevič.

Vilniaus savivaldybės pranešime spaudai teigiama, kad finansuojamų projektų metu jaunimas mokysis, kaip generuoti ir realizuoti savo idėjas, Vilniaus mieste įvyks įvairios stovyklos, verslumo, lyderystės, kūrybiškumo mokymai, moksleivių ir studentų organizacijų renginiai, darbo praktikos savaitė moksleiviams. Projektais bus dirbama su socialinėje atskirtyje esančiu jaunimu, taip pat su iš vaikų globos namų išėjusiais jaunais žmonėmis, stokojančiais savarankiškumo ir motyvacijos.

Savivaldybės paskelbtas konkursas šiemet pasižymėjo keletu naujovių. Pirmiausiai vilniečiai pirmieji iš Lietuvos savivaldybių galėjo pateikti paraiškas elektroniniu būdu. Be to, pretenduojantieji į institucinę paramą turės galimybę pratęsti sutartį kitais metais ir taip užsitikrinti tęstinį finansavimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min