Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 16:18

AAD: tarnautojai ir darbuotojai priimti laikantis teisės aktų, keletas valstybės tarnautojų įdarbinti tarnybinio kaitumo būdu

Aplinkos apsaugos departamentas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Aplinkos apsaugos departamentas

Reaguodamas į viešumoje pasigirdusią abejonę, Aplinkos apsaugos departamentas informuoja, kad visi departamente dirbantys valstybės tarnautojai ir darbuotojai priimti teisės aktų nustatyta tvarka, rašoma pranešime žiniasklaidai.

AAD pranešime taip pat akcentuoja, kad teisės aktai leidžia perkelti valstybės tarnautoją iš vienos darbo vietos į kitą nepabloginant jo darbo sąlygų (Valstybės tarnybos įstatymo 26 str. „Valstybės tarnautojų tarnybinis kaitumas“).

„Noriu visiems priminti, kad Departamento struktūra, kurią jau pakeitė aplinkos ministras, buvo patvirtinta, iki tapau direktore. Be to, man pradėjus dirbti, du patarėjai jau dirbo, nes jie buvo priimti buvusio Departamento direktoriaus pavaduotojo, tuo metu atlikusio direktoriaus funkcijas“, – sako Aplinkos apsaugos departamento direktorė Olga Vėbrienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Olga Vėbrienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Olga Vėbrienė

„Akcentuoju, kad komandą formuoju iš valstybės tarnautojų (o ne politikų, kaip bandoma pateikti viešumoje) pagal kompetenciją, norą dirbti, norą prisidėti prie pokyčių aplinkosaugos sistemoje. Jokių politinių nurodymų, rekomendacijų nebuvo ir, net jei būtų, neklausyčiau.

Gal būtent tai ir kliūna man formuojant komandą?

Detalesnius skaičius, kaip dažnai taikomas valstybės tarnautojų kaitumo principas, manau, mielai pasakys Valstybės tarnybos departamentas“, – pažymi O.Vėbrienė.

Be to, priduria departamento vadovė, šiuo metu paskelbta 40 konkursų į darbo vietas AAD.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min