2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
09 22

Alytaus meras skelbia, kad mieste nebeliks vietos policijos: pareigūnai paaiškina, kaip bus iš tiesų

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis savo paskyroje „Facebook“ paskelbė, kad jam nerimą kelia valdančiųjų užmojis padaryti policijos reformą ir panaikinti Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, o miesto problemas esą spręs policininkai iš Kauno. Policijos departamentas 15min mero teiginius atmeta ir teigia, jog vietoj apskrities komisariato bus įkurtas Alytaus miesto ir rajono policijos komisariatas.
Nerijus Cesiulis
Nerijus Cesiulis / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

N.Cesiulio baimės

„Kiek galima siekti savo tikslų regionų sąskaita. Kalbu apie valdančiuosius. Lietuva dalijama į dvi dalis: į Lietuvą ir tą kitą Lietuvą, kurioje atsidūrėme ir mes – alytiškiai.

Nuolat kalbama apie regionus, kaip svarbu juos stiprinti, tačiau kalbos nuo darbų labai skiriasi. Regionai yra apeinami ir silpninami.

Nerimą kelia valdančiųjų užmojis padaryti dar vieną reformą – policijos reformą ir panaikinti Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min