Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 9d. 14:24

Ar A.Valinskas nori grįžti į pramogų pasaulį?

Arūnas Valinskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Arūnas Valinskas

Ar nemažų skolų turintis Arūnas Valinskas dėl solidaus uždarbio atsisakytų Seimo nario mandato? Pasklidus tokioms kalboms, pats politikas ėmė tikinti, kad jį patenkina ir dabartinis statusas, rašo dienraštis „Lietuvos rytas.“

Pasigirdo kalbų, kad A.Valinskui apkarto eilinio Seimo nario gyvenimas ir, gavęs viliojamą pasiūlymą sugrįžti į televiziją, jis esą pasirengęs atsisakyti parlamentaro mandato, rašo dienraštis „Lietuvos rytas.“ Juolab kad politikų šeimos pečius slegia daugiau kaip 2 milijonų litų paskola bankui, kurią iš parlamentaro algos grąžinti gali būti sudėtinga.

„Lietuvos ryto“ šaltinių teigimu, galimybę sugrįžti į pramogų pasaulį A.Valinskas aptarinėjo su LNK televizijos generaline direktore Zita Sarakiene. Bet pramogų pasaulis buvusiam televizijos laidų vedėjui neskuba atlapoti durų. Kalbama, kad derybos dėl A.Valinsko darbo televizijoje baigėsi nesutarus dėl honoraro. Beveik 7 tūkst. litų Seimo nario algą šiuo metu gaunantis politikas neva pageidavo 50 tūkst. litų, bet tokio dydžio honoraras LNK pasirodė pernelyg didelis, todėl derybos nutrūko.

Tiesa, buvusį Seimo pirmininką LNK žiūrovai vis dėlto galės išvysti televizorių ekranuose. Z.Sarakienė „Lietuvos rytui“ patvirtino, kad A.Valinskas turėtų dalyvauti netrukus prasidėsiančio muzikinio projekto komisijoje. Ten jis ketina kartais pavaduoti žmoną Seimo narę Ingridą Valinskienę, kuri bus nuolatinė šios komisijos narė.

A.Valinskas kalbas apie jo galimą grįžimą į televiziją vadino absurdiškomis. Jis teigia, kad su LNK tikrai nekalbėjo, nekalba ir nesiruošia kalbėti. Jis taip pat tikino nesvarstąs galimybės keisti dabartinės veiklos.

Tai, kad A.Valinskas savo ateities tikriausiai nesieja su Seimu, vis dažniau kalbama ne tik parlamento užkulisiuose, bet ir galimiems postų persistumdymams besirengiančios Vyriausybės koridoriuose.

Anot kai kurių dabartinių ministrų, jis esą yra nusitaikęs pakeisti „prisikėlėlių“ į Kultūros ministerijos vadovus deleguotą Remigijų Vilkaitį.

Jei ir tai nepavyktų, A.Valinską esą domintų Lietuvos radijo ir televizijos vadovo kėdė, iš kurios konservatoriai bando iškrapštyti Audrių Siaurusevičių.

Tačiau A.Valinskas tvirtina, kad ministrauti dabar visai nenori.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min