Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 28d. 15:23

Arkadijus Vinokuras metamas iš LSDP: supyko dėl kritikos partijai

Arkadijus Vinokuras
„Scanpix“ nuotr. / Arkadijus Vinokuras

Visuomenininkas Arkadijus Vinokuras sulaukė Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Etikos komisijos antausio. Partijai kritikos negailintis socdemas ne tik šalinamas iš LSDP etikos sargų – jį siūloma mesti iš partijos.

Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė pats A.Vinokuras.

„Šiandien esu bailios LSDP Etikos ir procedūrų komisijos pašalintas iš Komisijos su raginimu LSDP prezidiumui šalinti mane iš partijos. Priežastis? Mano kaltė, kad socdemų partija pralaimėjo rinkimus. Ačiū už tokį sureikšminimą. P.S.: Pasakė, kad negerbiu Komisijos narių ir viešai neetiškai kritikuoju partiją savo straipsniuose. Aš tų narių tikrai negerbiu, nes jie neatliko ir neatlieka savo misijos. Na, gerai, prisipažinsiu: dar išvadinau Komisijos narius sovietiniais papuasais...“, – rašo A.Vinokuras.

Žinomas visuomenininkas ne sykį pasižymėjo kritiškais pasisakymais savo partijos atžvilgiu. Tiek rinkiminiu periodu, tiek prieš tai. A.Vinokuras, pavyzdžiui, nelaikė liežuvio už dantų per Vijūnėlės skandalą ir ragino LSDP lyderius prisiimti atsakomybę.

A.Vinokuro situacija gali įlieti papildomo žibalo bręstančioje kovoje dėl LSDP vairo. Traukiantis Algirdui Butkevičiui, rikiuojasi eilė pretendentų į partijos pirmininko vietą. Tarp jų – tiek politikos veteranai, tiek jaunosios kartos socdemai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min