Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 31d. 21:43

Artūras Paulauskas: „Aš esu prieš vienos lyties asmenų santuokas“

Darbo partijos priešrinkiminis desantas Lazdijuose
Vilmos Danauskienės nuotr. / Darbo partijos priešrinkiminis desantas Lazdijuose
Lazdijuose vykusiame Darbo partijos atstovų susitikime su gyventojais Artūras Paulauskas pasakė, ką galvoja ir apie tos pačios lyties asmenų santuokas.

„Aš esu kategoriškai prieš vienos lyties asmenų santykius. Šeima turi būti sudaroma dviejų skirtingos lyties asmenų pagrindu. Šeimoje turi gimti vaikai, taigi šeima turi būti sudaroma iš vyro ir moters“, – taip į klausytojo klausimą, ar jis pasisako už vienos lyties asmenų santuokų įteisinimą Lietuvoje, nuo Lazdijų kultūros namų salės cenos išrėžė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, Darbo partijos kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas.

Pirmadienį Lazdijų rajone viešėjo artėjančių šalies Prezidento ir Europos Parlamento rinkimais besirūpinančių Darbo partijos atstovų komanda – daugiau nei dešimt atstovų. Tarp jų – ir Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas, parlamentarai Kęstutis Daukšys, Gediminas Jakavonis, Raimundas Markauskas, švietimo ministras Dainius Pavalkis.

Į renginį atvyko apie 60 lazdijiškių, didesnė dauguma – vietos Darbo partijos skyriaus nariai. 

Be gausių pagyrų savo partijai ir dabartinei Vyriausybei bei ne ką mažesnės kritikos opozicijoje esantiems konservatoriams ir šalies prezidentei Daliai Grybauskaitei, „darbiečiai“ atsakė ir į keletą provincijos gyventojams pikantiškiau nuskambėjusių klausimų.

„Grybauskaitę remia Gėjų lyga. O kas remia jus?“ – nuskambėjo klausimas Artūrui Paulauskui.

„Kiekvienam savo. O mane remia futbolo lyga, nes aš žaidžiu futbolą“, – atskriejo atsakymas nuo scenos. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min