Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 20d. 10:37 , Atnaujinta: 2020 vasario 20d. 11:32

Artūras Zuokas: Agnei reikia pagalbos

Artūras Zuokas
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Artūras Zuokas

Paaiškėjus, kad į Zuokų namus Vilniuje šią savaitę važiavo policija, ketvirtadienį buvęs sostinės meras Artūras Zuokas feisbuke leido suprasti, kad Agnė Zuokienė, su kuria jis šiuo metu skiriasi, turi problemų su svaigalais.

„Nežinau, ką ir kaip rašyti, bet žinau, kad turiu kažkaip bandyti paaiškinti ar pasiaiškinti. Visą naktį ir rytą kalbuosi su savimi...“ – savo įrašą feisbuke pradėjo A.Zuokas.

„Agnei reikia pagalbos, kurios, deja, nei aš, nei dauguma artimųjų nebegalime suteikti. Prašau, palaikyti ją, nors tai ir nėra lengva. Per ilgą laiką artimųjų GAILESTIS virto NUOLAIDŽIAVIMU, o Agnei – paskata nesikeisti...“ – rašo jis.

Vėliau, anot jo, buvo susidurta su įstatymais, kurie išaukštindami „asmens paslaptį“ sukuria būtent tokias situacijas, kuriose asmuo, kuriam labiausiai reikia pagalbos, paliekamas vienas su savo „paslaptimi‘“.

A.Zuoko įrašas
A.Zuoko įrašas

„Ir tai vadinama žmogaus teise, nors ji veda į pražūtį. Sakoma, negalima kitam perimti žmogaus naštos. Galima tik žmogui padėti ją nusimesti, bet tik jam pačiam to norint. Kaip pasiekti ar pažadinti tą norą! Prašau, nerašyti piktų ir užgaulių komentarų po Agnės įrašais, kurie yra apsvaigimo būsenos vaisius. Prašau, jei galite, rašykite: „Agne, tu gali padėti sau“, „Dėl savęs ir dėl tų, kurie tave myli“ – „Juk taip daug metų raginai moteris rūpintis savo sveikata...“. Būtent taip buvo parašyta ant rožinio autobusėlio, kurį aplankė šimtai tūkstančių moterų. Mielos moterys, prašau, dabar jūsų eilė paraginti Agnę susirūpinti savo sveikata“, – rašo jis.

Tai yra priklausomybė nuo alkoholio, ilgametė priklausomybė.

LNK pranešime spaudai cituojamas A.Zuokas pasakė daugiau: „Noriu pasakyti, kad vienintelė priežastis, kodėl šiandien aš ir Agnė esame tokioje situacijoje, yra priklausomybė nuo alkoholio, ilgametė priklausomybė.“

Pasak A.Zuoko, ir jis, ir visa šeima Agnei padėti bandė ne kartą, šeima lankėsi pas specialistus. „Tai sena problema. Su ja mes bandėme kovoti būdami šeima. Buvo geresni laikotarpiai, buvo blogesni, bet pagrindinė problema, kad tai neigiama. O kai tu neigi, nežinai, kad turi problemą, tada nebandai stotis ant kojų“, – KK2 laidoje savo įvykių versiją ketvirtadienio vakarą per LNK pasakos buvęs sostinės meras.

Kreipėsi į policiją

Trečiadienį 15min pranešė, kad antradienio popietę Zuokų namuose Vilniuje, Užupyje, kilo konfliktas, į kurį teko įsikišti ir policijai.

„16 val. 46 min. gautas pranešimas, kad prieš moterį ir vaikus smurtauja vyras. Namuose yra mažamečių vaikų, greitosios pagalbos nereikia, prašo paskubėti“, – 15min informavo Vilniaus policijos atstovai.

A.Zuokas paaiškino, kad kaltinimai smurtu yra melagingi ir visa tai susiję su nemaloniu skyrybų procesu.

„Tai tikrai nemaloni spaudimo priemonė, kurią Agnė naudoja nemaloniame skyrybų procese. Pareigūnai be reikalo buvo sutrukdyti, dirbo profesionaliai. O šiuo atveju, manau, faktai patys kalba už save“, – sakė A.Zuokas.

Trečiadienį A.Zuokienės feisbuko paskyroje pasirodė keistas įrašas. Ketvirtadienio rytą šis įrašas dingo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min