TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Avarijas likviduos brangiau

Nuo kovo pradžios savivaldybės įmonė „Avarija“ Vilniuje pastatų avarijas likviduos 10 proc. didesnėmis kainomis.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Nuo kovo pradžios savivaldybės įmonė „Avarija“ Vilniuje pastatų avarijas likviduos 10 proc. didesnėmis kainomis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sostinėje nuo kovo pabrango savivaldybės įmonės „Avarija“ teikiamos pastatų avarijų likvidavimo paslaugos. Bene vienintelei tokias paslaugas teikiančiai bendrovei mieste teks mokėti apie 10 proc. brangiau.

Bendrovės „Avarija“ direktoriaus pavaduotojas Vladimiras Lisovskis tikina, kad nuo metų pradžios 10 proc. pakilus PVM, nebuvo kitos išeities, kaip tik padidinti bendrovės teikiamų paslaugų kainas. „Jau ir taip stengėmės išlaikyti mažas kainas, tačiau reikia suprasti, kad už 30 Lt jau niekas nebevažiuos tvarkyti gedimų“, – sakė V.Lisovskis.

Kainų kilimas nebuvo labai drastiškas, visos kainos didėjo panašiai. Atliktos Už vasarį paslaugos dar bus skaičiuojamos senomis kainomis, o nuo kovo – naujomis, sakė V.Lisovskis.

Bendrovė „Avarija“ užsiima avarijų, įvykusių gyvenamųjų namų ir negyvenamų pastatų vidaus inžineriniuose tinkluose lokalizavimu ir likvidavimu. Anot pašnekovo, padidėjo visų šių teikiamų paslaugų kainos.

„Kainų kilimas nebuvo labai drastiškas, visos kainos didėjo panašiai. Už vasarį atliktos paslaugos dar bus skaičiuojamos senomis kainomis, o nuo kovo – naujomis“, – tikino V.Lisovskis.

Kaip ir iki šiol pigiausiai kainuos avarijos nustatymas – apie 30 Lt, o brangiausiai vilniečiams atsieis trūkusių vamzdžių remontas suvirinant (pakeičiant vamzdį iki 1 m ilgio, išleidžiant vandenį iš sistemos ir pripildant) – apie 200 Lt.

V.Lisovskio teigimu, prieš didinant paslaugų kainas buvo susitarta su Vilniaus savivaldybe – buvo pasirašytas savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas, įspėtos visos bendrovės, su kuriomis „Avarija“ bendradarbiauja.

Vilniaus savivaldybės Energetikos ir statinių skyriaus vedėjo Kęstučio Karoso teigimu, nuo padidėjusių kainų vilniečiai neišsisuks.

„Avarija“ teikia daugiausia su pastatų avarijomis susijusias paslaugas, be to, jos kainos mažiausios, nes šios savivaldybės įmonės veikla yra dotuojama“, – sakė K.Karosas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min