Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 16d. 10:30

„Baltic Pride“ 2019 festivaliui Vilniuje – nemokama mobilioji programėlė

„Baltic Pride“ eitynės Vilniuje 2016 metais
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Baltic Pride“ eitynės Vilniuje 2016 metais

„Baltic Pride“ 2019 organizatoriai pristato specialiai Vilniuje birželio 4-9 dienomis vyksiančiam festivaliui parengtą nemokamą mobiliąją programėlę „Baltic Pride“. Programėlė yra skirta padėti festivalio dalyviams sužinoti apie visus festivalio renginius, susipažinti su pranešėjais ir atlikėjais, bendrauti su kitais dalyviais, atrasti LGBT draugiškas vietas Vilniuje bei susikurti individualią festivalio programą. Siekiant užtikrinti, jog informacija būtų prieinama visiems festivalio svečiams, programėlė prieinama lietuvių ir anglų kalbomis.

Svarbus programėlės akcentas galimybė bendrauti su kitais programėlės vartotojais. „Norime ne tik suteikti reikalingiausią informaciją, bet ir paskatinti bendruomenės narius dalintis savo festivalio įspūdžiais bei nuotraukomis juk bendruomeniškumas ir yra vienas svarbiausių šio festivalio tikslų“, sako viena iš programėlės kūrėjų Miglė Šarakauskaitė.

Viso festivalio metu nuolat atnaujinama „Baltic Pride“ programėlė – geriausias būdas gauti visas festivalio naujienas. Programėlės vartotojai apie naujus renginius ar programos pokyčius sužinos akimirksniu. Norintiems nepraleisti įdomiausių festivalio momentų yra suteikiama galimybė pasižymėti pasirinktus renginius.

„Baltic Pride“ 2019 tris Baltijos šalis jungiantis tarptautinis LGBT festivalis, į Vilnių atkeliaujantis jau ketvirtą kartą. Festivalis vyks birželio 4-9 dienomis. Jo programoje bus šie renginiai: tarptautinė žmogus teisių konferencija, kurioje bus aptariamos naujos Europos politikos gairės LGBTI teisių apsaugos srityje; išskirtinis kultūrinis vakaras „Pasididžiavimo balsai“, kurio dalyviai turės galimybę išgirsti asmenines daug pasiekusių LGBT asmenų istorijas (dalyvauja tokie asmenys kaip lordas Michael Cashman ir grupės „Army of Lovers“ idėjinis lyderis Alexanderis Bardas) bei stebėti „drag“ atlikėjų koncertą; bendruomenės erdvė „Pride namai“; kino filmų peržiūros; oficialūs vakarėliai ir, žinoma, eitynės „Už lygybę!“, kuriose ne tik švęsime lygybę ir solidarumą, bet ir reikalausime lygių teisių LGBT bendruomenės nariams.

Organizatorių nuotr./„Baltic Pride“ programėlė
Organizatorių nuotr./„Baltic Pride“ programėlė

Baltic Pride Vilnius 2019 mobiliąją programėlę galima atsisiųsti nemokamai jau dabar App ir Google Play parduotuvėse.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min