15min be reklamos
Publikuota 2013 07 27, 16:42

„Baltic Pride“ eitynių žvaigždė ožiukas atsidūrė policijos mašinoje

Vilniuje vykusių seksualinių mažumų ir jų rėmėjų eitynių „Už lygybę“ žvaigžde tapo ožiukas, nors pats vargu ar suprato, kur jį buvo atsivedęs šeimininkas. Policijai sulaikius šį vyrą, pareigūnų automobilyje atsidūrė ir keturkojis.
Ožiuko šeimininko sulaikymas
Ožiuko šeimininko sulaikymas / Eglės Digrytės nuotr.

Šeštadienį surengtos eitynės sulaukė didžiulio būrio protestuotojų. Jie Gedimino prospekte ir Lukiškių aikštėje, kur atžygiavę ilgesniam laikui apsistojo renginio dalyviai, iškėlė daugybę užgaulių plakatų, rodė nepadorius gestus ir skandavo „Gėda“ bei kitaip įžeidinėjo.

Vienas iš protestuotojų sulaukė itin didelio dėmesio ir sukėlė kai kurių renginio dalyvių šypseną. Vidutinio amžiaus vyras, vedinas ožiuku, atėjo iki pat scenos, įrengtos Lukiškių aikštėje. Jis sukiojosi tarp žmonių, ramiai dėstė kritiką homoseksualų atžvilgiu ir noriai su visais bendravo. Kiek pasimetęs ožiukas sekiojo jam iš paskos ir leidosi glostomas kitų.

„Čia – mano partneris, vardu Simonko“, – rimtu veidu dėstė vyras.

Pamatęs, kad žurnalistams išdalintos akreditacijos išmargintos vaivorykštės spalvomis, jis atšoko: „Taigi aš su jumis kovoju!“ Bet išgirdęs, kad bendrauja su žurnalistais, iškart atsiprašė.

Pasibaigus renginiui ir žmonėms pradėjus skirstytis iš Lukiškių aikštės, vyras kartu su minia patraukė Gedimino prospekto link, bet netoli nuėjęs įsivėlė į diskusiją su pareigūnais, ėmė svaidytis užgauliais žodžiais ir atsikalbinėti.

Atmosferai įkaitus, keli policininkai sučiupo vyrą, užlaužė rankas, pargriovė ant žemės, uždėjo antrankius ir nusivedė. Kiek vėliau jis buvo įsodintas į policijos mašiną (šeimininkui iš paskos pareigūnas atvedė ir ožiuką) ir išvežtas.

Kai kurie aplinkiniai piktinosi sulaikymu, bet labiau nei vyro gailėjo jo augintinio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min