Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 12, 06:47

Bus daugiau monetinių automatų

Jau artimiausiu metu Kauno centrinėse gatvėse bus įrengti 35 nauji atsiskaitymo už automobilių statymą aparatai, priimantys ne tik specialias korteles, bet ir monetas.
Naujieji automobilių statymo automatai priims ne tik specialias korteles, tačiau ir skirtingo nominalo monetas.
Naujieji automobilių statymo automatai priims ne tik specialias korteles, tačiau ir skirtingo nominalo monetas. / Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

Automobilių stovėjimo kontrolę Kaune vykdanti UAB „Automobilių stovėjimo aikštelės“ jau yra užsakiusi naujuosius aparatus, kainuojančius po 16,5 tūkst. Lt. Jie turėtų būti atvežti ir sumontuoti dar šį mėnesį. Naujieji automatai bus maitinami saulės energija. Jie priims 1, 2 ir 5 Lt bei 20 ir 50 ct monetas.

Anot UAB „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktoriaus Algimanto Puidoko, modernūs aparatai bet kada galės būti perdaromi taip, kad priimtų eurus bei bankų mokėjimo korteles.

Šiuo metu centrinėse Kauno gatvėse veikia 120 automatų, iš kurių 37 yra pritaikyti atsiskaitymui monetomis. „2010 metų pabaigoje visi automatai mieste turėtų būti pakeisti į monetinius“, – tokius siekius yra išsakęs A.Puidokas.

Statistika teigia, jog gatvėse stovinčiais aparatais naudojasi daugiau negu pusė savo automobilius miesto centre paliekančių vairuotojų. Maždaug penktadalis už automobilių stovėjimą sumoka siųsdami trumpąsias žinutes, o likusieji iš automobilių stovėjimo kontrolierių įsigyja vienkartinius bilietus. Kaune yra daugiau nei 2,5 tūkst. apmokestintų stovėjimo vietų. Priklausomai nuo vietos, vairuotojams už vieną stovėjimo valandą tenka mokėti 1, 2 arba 3 Lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min