Dabar populiaru
Publikuota 2019 08 27, 15:59 Atnaujinta 2019 08 27, 17:36

Buvęs vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas taps krašto apsaugos viceministru

Vidaus reikalų ministro pareigų netekęs Eimutis Misiūnas dirbs krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio patarėju, o vėliau turėtų būti paskirtas viceministru, kuruojančiu krašto apsaugos sistemos (KAS) pirkimus ir įsigijimus.
Eimutis Misiūnas
Eimutis Misiūnas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

15min dėl busimų E.Misiūno pareigų teiravosi Krašto apsaugos ministerijos (KAM).

„E.Misiūnas prisijungs prie KAM komandos politinio pasitikėjimo ministro patarėjo pareigose“, – 15min antradienį teigė ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamentas. Ministerijos atstovai apie kitas jo būsimas pareigas neužsiminė.

Tačiau pats E.Misiūnas BNS sakė, kad patarėju padirbs tik mėnesį, o vėliau taps viceministru.

„Mes su ministru susitarėme, kad nuo rugsėjo 16 dienos aš ateisiu kaip patarėjas mėnesiui, o po to nuo spalio 18 dienos (...) mane paskirs viceministru“, – BNS sakė E. Misiūnas.

Jis turėtų pakeisti viceministrą Giedrimą Jeglinską, kuris paskirtas NATO generalinio sekretoriaus pavaduotoju organizaciniam valdymui. Darbą naujose pareigose jis turėtų pradėti spalį. G.Jeglinskas kuruoja krašto apsaugos sistemos (KAS) pirkimus ir įsigijimus.

KAm atstovai 15min teigė, kad kaip patarėjas E.Misiūnas padės ministrui formuoti politines nuostatas ir prioritetus bei patarti susijusiais su teisiniais krašto apsaugos sistemos (KAS) veiklos ir valstybės valdymo, gynybos ir saugumo bei užsienio politikos klausimais, priimant sprendimus šiais klausimais ir juos įgyvendinant.

Premjeras Saulius Skvernelis anksčiau yra sakęs, kad ne tik E.Misiūnas, bet ir buvęs žemės ūkio ministras Giedrius Surplys pareiškė norą tarnauti valstybei, todėl jiems bus ieškomos pareigos.

„(Norą dirbti valstybei – aut.) pareiškė bent du iš trijų ir jiems tokia galimybė bus suteikta, – apie pareigų netekusius Vyriausybės narius kalbėjo ministras pirmininkas.– Tiek Eimutis Misiūnas, tiek Giedrius Surplys nori toliau tarnauti valstybei, ir mes rasim pozicijas, kuriose galėtume išnaudoti jų gebėjimus, kompetenciją.“

G.Surplys sanksčiau yra sakęs, kad rugsėjo pradžioje turėtų tapti premjero Sauliaus Skvernelio patarėju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min