Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 22d. 07:30

Eismo sąlygos šalyje išlieka sudėtingos (atnaujinta 11.05 val.)

Rytinėje Amerikos pakrantėje, siaučiant sniego audroms, vietomis iškrito iki 40 cm sniego, nutrauktas elektros energijos tiekimas, paralyžiuotas eismas.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Sniegas sukėlė daugybę nepatogumų.

Klaipėdos, Kretingos ir Plungės rajonuose magistralinių kelių dangos nuvalytos ir pabarstytos, bet dar padengtos prispausto sniego sluoksniu, magistralinių kelių dangos nuvalytos ir pabarstytos.

Krašto kelių dangos nuvalytos dabar jos barstomos. Valomi rajoniniai keliai. Dar yra apsunkinto išvažiavimo rajoninės reikšmės kelių Kretingos rajone ir Priekulės meistrijoje. Čia eismo sąlygos sudėtingos, praneša kelininkai

Snyguriuoja Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Varėnos, Trakų, Ukmergės ir Utenos rajonuose. Magistralinių kelių dangos su nedidelėmis provėžomis – pabarstyti. Krašto kelių dangos provėžuotos, atskiruose ruožuose padengtos prispaustu suledėjusiu sniegu. Pabarstytos.

Normalios eismo sąlygos Marijampolės apskrityje. Čia magistralinių kelių dangos švarios ir sausos. Krašto kelių dangos daugiausiai plikos, vietomis su nedidelėmis provėžomis.

Rūkas Raseinių ir Šilalės rajonuose. Matomumas nuo 200 iki 300 m.

Rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu ir slidūs.

Apsemti ir apledėję kai kurie Šilutės rajone esančių rajoninių kelių ruožai. Bendras tokių kelių ruožų ilgis apie 950 m. Eismas šiuose ruožuose draudžiamas.

Orai atšils

Jau antradienio popietę orai ims šilti. Trečiadienį ir ketvirtadienį vietomis galima netgi lijundra ar lietus. Oro temperatūra gali svyruoti apie nulį laipsnių.

Detali orų prognozė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min