Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 15d. 06:52

Filmas apie filosofą

Ketvirtadienį, 19 val., Vytauto Didžiojo universiteto Filosofijos katedra kviečia į kino vakarą iš edukacinio kino ciklo „Filosofija kine“. Šįkart vakaro dalyviai galės išvysti filmą „Pabėgęs filosofas“, sukurtą 2005-aisiais.

Juostos kūrėjai pasakoja apie Aleksandrą Piatigorskį, budizmo ir induizmo ekspertą, paradoksalų mąstytoją, legendinį XX amžiaus 7-ojo dešimtmečio Rusijos intelektualą. Besidomintieji žino jo pomėgį „kolekcionuoti įdomius žmones“ ir tai, kad A.Piatigorskiui niekada nerūpėjo, ar spės ir kaip pasiruoš savo mirčiai.

Kartu su filmo herojumi kūrėjai leidžiasi į odisėją aplink pasaulį. Jie aplanko Londoną, Maskvą, Vieną, Rygą ir Berlyną, kur jis skaito paskaitas ir susitinka su draugais, bei budistų vienuolynus Himalajų kalnuose – mąstytojo svajų kraštą ir jo tyrinėjimų šaltinį.

Nors veiksmo vieta ir laikas keičiasi, ramus, draugiškas, energingas, šmaikštus, nepaprastai rimtas pokalbis nenutrūksta. Jis kviečia žiūrovą įsitraukti į filosofo paiešką, bandant išsiaiškinti, kaip tokia būtybė gali egzistuoti apskritai.

Filmo peržiūra vyks K.Donelaičio gatvėje 52, 521 auditorijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:49
01:42
09:25

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min