Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 9d. 12:09 , Atnaujinta: 2015 rugsėjo 9d. 12:55

Futbolo stadiono direktorius sudriskusios trispalvės nuotrauką vadina klastote: „Tai provokacija!“

Sudriskusi trispalvė
Nuotrauka iš „Facebook“ / Sudriskusi trispalvė

Socialiniame tinkle plinta nuotrauka, kurioje užfiksuota per Lietuvos ir San Marino nacionalinių komandų rungtynes Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione esą kabėjusi sudriskusi trispalvė. Tuo tarpu aikštyną sostinės Liepkalnio gatvėje valdančios bendrovės „Futbolo stadionas“ direktorius Vladimiras Buzmakovas sako, kad iš tiesų stadione naudojama vėliava yra normalios būklės, o platinama fotografija gali būti suklastota. Trečiadienį stadione tebekabanti trispalvė atrodo iš tiesų susidėvėjusi. Policija iškėlė bylą dėl galimo Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarkos pažeidimo.

Socialiniame „Facebook“ tinkle platinamas Policijos elektroninių paslaugų sistemos atvaizdas, kuriame matomas kažkieno pateiktas skundas dėl vėliavos išniekinimo.

Feisbuke galima pamatyti ir nuotrauką, dėl kurios kilo skandalas – joje matoma susukta ir apgailėtinai sudriskusi Lietuvos trispalvė.

Savo ruožtu UAB „Futbolo stadionas“ direktorius Vladimiras Buzmakovas 15min.lt žurnalistus ragino trečiadienį atvažiuoti į LFF stadioną ir patiems įsitikinti, kad ten plėvesuojanti vėliava yra „normali“.

„LFF stadone vykusiose tarpvalstybinėse futbolo varžybose Lietuva–San Marinas buvo iškabintos abiejų valstybių vėliavos bei Tarptautinės futbolo federacijos vėliava. Minėtomis aplinkybėmis iškabintos Lietuvos valstybinės vėliavos išvaizda ir būklė leidžia įtarti, jog LFF pažeidė Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymo 4 str. 2 d. reikalavimus ir jai turi būti pritaikyta administracinė atsakomybė. Tuo pačiu prašau įvertinti, ar LFF atlikta aukščiau nurodyta veika neturi LR Baudžiamojo kodekso 127 str. nustatytų veikų požymių,“ – rašoma elektroniniu būdu pateiktame skunde.

„Futbolo stadiono“ direktorius 15min.lt prisipažino buvęs nustebintas dėl vėliavos prasidėjusio puolimo. „Mes turim tų vėliavų“, – kartojo V.Buzmakovas.

Jo teigimu, kai stadione kabanti vėliava susidėvės ir atsiras poreikis ją pakeisti, tai bus padaryta nedelsiant.

„Mūsų vėliava nuo vėjo natūraliai gal kažkiek yra apdraskyta. Juk jos kiekvieną kartą nenuiminėjam nuo stovo. Tačiau toj nuotraukoj yra baisus vaizdas, taip tikrai nėra. Manau, nuotrauka suklastota, atvažiuokit į stadioną ir pamatysit“, – kalbėjo V.Buzmakovas.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Trečiadienį LFF stadione Vilniuje kabanti Lietuvos vėliava
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Trečiadienį LFF stadione Vilniuje kabanti Lietuvos vėliava

Savo ruožtu humoristas Paulius Ambrazevičius feisbuke pusiau rimtai šmaikštauja: „Šita vėliava Lietuvos futbolo federacijos stadione atspindi viską, kaip atsakingi žmonės žiūri į situaciją. Akcija: perkam LT vėliavas, siunčiam federacijai, adresuota Bachurui Kvedarui, Stadiono g. 2, LT-02106 Vilnius.“

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyryje 15min.lt patvirtino, kad skundas dėl vėliavos Liepkalnio gatvės stadione yra gautas ir užregistruotas, tyrimą atlieka Vilniaus miesto antrasis policijos komisariatas.

Jei bus nustatytas pažeidimas, dėl to atsakingas asmuo bus traukiamas administracinėn atsakomybėn už Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarkos pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 188(1) str.).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min