Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 13d. 10:01

G.Babravičius tikisi, kad patalpų suteikimas krepšinio federacijai padės sostinei konkuruojant su Kaunu

Gintautas Babravičius
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gintautas Babravičius

Vilniaus vicemeras Gintautas Babravičius sako tikįs, kad sostinės savivaldybės sprendimas neatlygintinai suteikti patalpas Lietuvos krepšinio federacijai leistų pagerinti Vilniaus galimybes konkuruojant su Kaunu dėl teisės surengti finalines 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato varžybas.

Liberalų ir centro sąjungai vadovaujantis politikas neslėpė, kad taip siekiama „įsiteikti“ pasirengimo Europos čempionato organizaciniam komitetui.

Kaip penktadienį rašo „Vilniaus diena“, savivaldybės kolegija ketvirtadienį svarstė, ar suteikti patalpas dangoraižyje Lietuvos krepšinio federacijai. Federacijai siūloma dvejiems metams panaudos teisėmis skirti beveik 82 kvadratinių metrų kabinetą antrame savivaldybės aukšte.
Pasak vicemero G.Babravičiaus, neatlygintinai suteikti patalpas Lietuvos krepšinio federacijai būtina. Esą jose įsikurtų pasirengimo 2011 metų Europos krepšinio čempionatui įsteigtas organizacinis komitetas, o nedavusi šiam patalpų savivaldybė pakenktų miesto įvaizdžiui.

„Kai noriu kokią nors merginą vestis prie altoriaus, stengiuosi jai įtikti: perku jai dovanų, gėlių, vaišinu kava, kartais vynu. Stengiuosi nusivesti ją į kokį geresnį restoraną. Taip mes lankstomės ir prieš Lietuvos krepšinio federaciją, nes Vilniaus ir Kauno konkurencija, kur surengti finalines varžybas, yra konkreti ir reali. Jeigu mes kuo nors organizaciniam komitetui įsiteiksime, gal jie priims sprendimą, kuris leistų pagerinti Vilniaus galimybes“, – „Vilniaus dienai“ sakė G.Babravičius.

Savo ruožtu Vilniaus vicemeras Vidmantas Martikonis atkreipė kolegijos narių dėmesį į galimai neefektyviai ir neekonomiškai naudojamas savivaldybės patalpas.

V.Martikonis kolegijos nariams pasiūlė sprendimui nepritarti ir vietoj organizacinio komiteto į laisvas patalpas įkelti savivaldybei priklausančių skyrių darbuotojus.

Laikraščio teigimu, Nepriklausomos frakcijos seniūnas Gintaras Kazakas nesutiko balsuoti už patalpų skyrimą federacijai dėl to, kad kolegija patalpų skyrimo klausimą svarstė ketvirtadienį, nors organizacinio komiteto nariai jose sėdi jau nuo pirmadienio.

G.Babravičiui tokia situacija atrodė visiškai suprantama.

„Būtume išviję komitetą lauk. Nedaug jie čia dar tų daiktų atsinešė. Tokiu atveju jie būtų susirinkę kompiuterius, susivynioję vėliavą ir šutinę iš čia“, – komentavo vicemeras.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min