Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 20d. 19:59

Gaisrą degalinėje gesinusios operatorės sulaukė ir darbdavių, ir miestelėnų įvertinimo

Padėkos akimirkos
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Padėkos akimirkos

Lapkričio 11-ą dieną Panevėžyje, „Statoil“ degalinėje kilo sumaištis. Greta dujų pildymo vietos užsiliepsnojo „Ford Mondeo“. Tąkart liepsnas numalšino degalinėje dirbusios moterys. Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo įvykio, už drąsą darbuotojoms padėkojo ir miestelėnai. Jų gretose buvo ir Seimo narys Povilas Urbšys.

Penktadienio vidurdienį į Panevėžyje, Parko gatvėje esančią degalinę „Statoil“ rinkosi gėlėmis bei dovanomis nešini svečiai. Miesto bendruomenė nusprendė padėkoti degalinės personalui už operatyvų darbą, gesinant degantį automobilį. Dviem darbuotojoms – Danguolei Kundelienei ir Giedrei Pilkauskienei įteiktos „Metų panevėžiečio“ statulėlės.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Padėkos akimirkos
Tomo Markelevičiaus nuotr./Padėkos akimirkos

Nominaciją įsteigė patys

Tokiu pačiu „Metų panevėžiečio“ pavadinimu prieš kurį laiką nominacijas dalijo ir miesto savivaldybė. Degalinės darbuotojos šiam įvertinimui taip pat buvo nominuotos, tačiau komisijos palankumo nesulaukė.

Miestelėnai nusprendė įsteigti savo „Metų panevėžiečio“ nominaciją ir taip pažymėti moterų žygdarbį. Panevėžiečiai sakė, kad jei ne šios drąsios moterys, pavojus galėjo kilti ir greta esančio daugiabučio gyventojams.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras „Stotoil” degalinėje Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras „Stotoil” degalinėje Panevėžyje

Pamatė degantį automobilį

Aplinkybės susiklostė taip, kad lapkričio 11-ąją gaisro vietoje atsidūrė seimo narys Povilas Urbšys. Jis teigė matęs liepsnas iš po automobilio ir dar liepęs „Ford Mondeo“ vairuotojui nedelsiant važiuoti tolyn nuo dujų rezervuaro.

Net nespėjęs surinkti Bendrojo pagalbos centro telefono numerio parlamentaras pamatė gaisro vietos link bėgančias ir gesintuvais nešinas moteris. Jos nedelsiant puolė gesinti ugnį.

Įvertino ir darbdavys

Degalinės vadovės Danguolės Kundelienės, jos pavaduotojos Giedrės Pilkauskienės ir gaisro metu operatore dirbusios bei ugniagesius iškvietusios Dianos Lalienės nepamiršo ir degalinių tinklo vadovybė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Padėkos akimirkos
Tomo Markelevičiaus nuotr./Padėkos akimirkos

Moterys buvo pakviestos į „Statoil“ būstinę, kur jų žygdarbio įvertinti susirinko aukščiausi vadovai. Darbuotojos apdovanotos ne tik unikaliais diplomais, bet ir piniginėmis premijomis. Jų dydžio moterys neatskleidė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min