Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gaisro kaltininkai – vaikai

Įtariama, kad didžiulį gaisrą Vaidoto gatvėje sukėlė neatsargiai su ugmini žaidę vaikai.
Andriaus Juozulevičiaus nuotr. / Įtariama, kad didžiulį gaisrą Vaidoto gatvėje sukėlė neatsargiai su ugmini žaidę vaikai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kaune, Vaidoto gatvėje, kilusio gaisro, per kurį sudegė du ūkiniai pastatai, aplinkybes tiriantys pareigūnai patvirtino liudininkų pasakojimą, kad nelaimę sukėlė su ugnimi žaidę vaikai.

„Spėjama, kad vaikai išdykavo viename iš ūkinių pastatų ar prie jų ir netyčia sukėlė gaisrą. Tikslesnės aplinkybės paaiškės pasibaigus tyrimui, kurį atlieka Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tyrėjai“, – sakė Kauno apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prevencinės veiklos poskyrio viršininkė Jovita Lapėnaitė. Pareigūnė pabrėžė, jog šis įvykis dar kartą įrodė, kaip pavojinga vaikams žaisti su ugnimi: „Vaikams labai pasisekė, kad nė vienas jų rimtai nenukentėjo. Sprogimo skeveldra sužalojo tik vieno vienuolikamečio ranką“, – sakė J.Lapėnaitė.

„15min“ vakar jau rašė, kad trečiadienį apie 15 val. Panemunėje, Vaidoto gatvėje, užsidegė ūkinis pastatas, vėliau nuo jo ugnis persimetė į šalia buvusį kitą ūkinėms reikmėms naudotą statinį. Ūkinis pastatas, kuriame įsiplieskė gaisras, sudegė iki pamatų. Antrasis pastatas taip pat stipriai nukentėjo. Liudininkai pasakojo, jog nelaimės vietoje įvyko ir keli sprogimai. Ugniagesių teigimu, sprogo viename iš pastatų buvęs dujų balionas. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos sustiprintos gelbėtojų pajėgos – gaisrą gesino 4 ugniagesių automobiliai, situaciją koordinavo mobilus štabas.

Jau tą pačią dieną paaiškėjo galimi gaisro sukėlėjai. „15min“ fotografui vienas iš gaisravietėje buvusių vaikų pasakojo, kad gaisrą sukėlė jo bendraamžis. Pasak vaiko, žaisdamas rakandų prikrautame ūkiniame pastate jo draugas neva užkūrė laužą ir, neužgesinęs jo, išėjo susitikti su draugais.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min