Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 10d. 06:05

Gimtadienį Marius Ivanoff švęs klube „Dr.Who“

Šeštadienį DJ Marius Ivanoff „Dr.Who“ klube švęs savo gimtadienį.
Šeštadienį DJ Marius Ivanoff „Dr.Who“ klube švęs savo gimtadienį.

Vos prieš mėnesį savo vienerių metų sukaktį pažymėjęs Klaipėdos naktinis klubas „Dr.Who“ šį šeštadienį pakvies į dar vieną šventę. Čia įvyks klubo kolegos ir draugo DJ Mariaus Ivanoff gimtadienio vakarėlis.

2009-ieji Latvijoje šiuo metu gyvenančiam bei dirbančiam didžėjui – išskirtiniai ir lekia pašėlusiu tempu.

Jau 15 metų naktiniuose klubuose, vakarėliuose bei festivaliuose besisukinėjantis ir plokšteles sukinėjantis Marius visai nesenai paminėjo dar vieną ypatingą datą.

Lygiai prieš 10 metų jis pradėjo dirbti su kolega didžėjumi Mindaugėliu.

Brandų bendros veiklos skaičių jie abu pažymėjo apvažiavę visą Lietuvą su savo jubiliejiniu turu, kurį užbaigė pasirodymu Japonijoje.

„Šių metų pirmoji pusė buvo ypač aktyvi: labai daug pasirodymų gimtinėje ir Latvijoje ištisus metus klubuose, festivaliuose, dideliuose ir mažesniuose renginiuose, – viščiukus skaičiavo į ketvirtąjį dešimtmetį įžengęs Marius. – Be to, šiuo metu vykdau daug kitos įdomios veiklos, susijusios su šokių muzika bei klubais, kuriu įvairius rinkodaros projektus.“

Dabar jis norėtų rimčiau užsiimti muzikos kūryba.

„Pradėjau nuolat dirbti studijoje, nors laisvo laiko ne per daugiausiai, – teigė Marius. – Smulkiau apie planus kalbėti, kol nieko nepadaryta, – pavojinga, nes po to gali ir nepavykti. Tačiau svarbiausia – dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti.“

31-ojo gimtadienio proga M.Ivanoff pirmą kartą atsistos už klubo „Dr.Who“ didžėjaus pulto ir pasidalins savo pirštuose bei ausyse sukaupta brandžia šokių muzikos patirtimi.

Vakarėlio pradžia šeštadienį, 23 val., klube „Dr.Who“.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min