Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 16d. 21:59

Goda Ferensienė: Skaudu, kad Julijai Brazauskienei teko tiek kentėti

J.Brazauskienės gyvenimo akimirkos
„Scanpix“ nuotr. / Julijos Brazauskienės gyvybė užgeso balandžio 16-osios rytą

Ilgametės šeštadienį mirusios Julijos Brazauskienės draugės Godos Ferensienės teigimu, paskutinėmis gyvenimo dienomis Anapilin išėjusio prezidento Algirdo Brazausko pirmosios žmonos sveikata smarkiai sušlubavo, ji vos galėjo kalbėti.

G.Ferensienė sakė prieš dvi dienas sulaukusi J.Brazauskienę slaugiusios moters skambučio, kad atvyktų atsisveikinti. „Visi seniai tam ruošėsi, – pridūrė ji. – Mirties valandą prie jos buvo artimieji, tačiau kurie, pasakyti negaliu.“

Anot jos, J.Brazauskienė bus pašarvota laidojimo namuose prie Vilniaus universitetinės Antakalnio ligoninės.

„Man yra labai skaudu, kad tokiam nuoširdžiam žmogui buvo lemta tiek kentėti. Po tiek likimo smūgių kitas žmogus jau seniai būtų atsisveikinęs su šiuo pasauliu“, – teigė pašnekovė.

G.Ferensienė sakė, kad J.Brazauskienė itin sunkiai išgyveno išsiskyrimą su vyru. „Įsivaizduokite, jūs per televizorių stebite, kaip jūsų mylimasis bučiuojasi su kita. Kaip ji tada turėjo jaustis? Ji viską kaupė viduje – toks buvo žmogus. Julija labai skyrėsi nuo antrosios A.Brazausko žmonos Kristinos, nes ji nekėlė skandalų ir nieko nereikalavo“, – kalbėjo ji.

Pasak G.Ferensienės, dalyvauti buvusio sutuoktinio A.Brazausko laidotuvėse J.Brazauskienei neleido sveikata – tuo metu ji jau sunkiai vaikščiojo. Pašnekovė prisiminė kartėlio persmelktus J.Brazauskienės žodžius, kad jos niekas nepakvietė į buvusio vyro laidotuves. „Tuo metu ji žiūrėjo televizorių ir verkė“, – pridūrė G.Ferensienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min