Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Greitkeliuose keičiasi leidžiamas greitis, būtina pasikeisti padangas

Taip šiomis dienomis atrodo Vokietijos greitkeliai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Greitkelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnyba vairuotojams primena, kad nuo lapkričio 1 dienos greikeliuose keičiasi leidžiamas maksimalus greitis, iki lapkričio 10 d. būtina pasikeisti padangas.

Policija vairuotojams primena, kad nuo lapkričio 1-osios iki kovo 31 dienos lengvaisiais automobiliais automagistralėse leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 110 km/val. greičiu, greitkeliuose – ne didesniu kaip 100 km/val. greičiu.

Nuo lapkričio 10 dienos (iki kovo 31 d.) draudžiama eksploatuoti automobilius, kurių didžiausia leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t su vasarinėmis padangomis.

Norėdami išvengti nemalonumų kelyje, vairuotojai, nepamirškite pasirūpinti savo transporto priemonės technine būkle (apšvietimo ir šviesos signalizacijos prietaisai, stiklo valytuvai ir plovikliai, stabdžiai, padangų protektoriaus rašto gylis ir t. t.).

Policija taip pat primena (Kelių eismo taisyklių 243 punktas), kad eisme dalyvaujančioje motorinėje transporto priemonėje (išskyrus mopedą, motociklą be priekabos, keturratį motociklą ir lengvąjį keturratį motociklą), traktoriuje, savaeigėje mašinoje turi būti avarinio sustojimo ženklas, gesintuvas ir pirmosios pagalbos rinkinys.

Kiekvienoje eisme dalyvaujančioje motorinėje transporto priemonėje, traktoriuje, savaeigėje mašinoje taip pat  turi būti ryškiaspalvė liemenė su šviesą atspindinčiais elementais arba atšvaitas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min