Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Greta Kildišienė prabilo: knygą išleido iš savo pinigų, tai įrodys mokesčių inspekcija

Greta Kildišienė atsisakė Seimo nario mandato
15min.lt nuotr. / Greta Kildišienė atsisakė Seimo nario mandato
Šaltinis: 15min
14
A A

Buvusi parlamentarė Greta Kildišienė, kilus skandalui dėl ketvirtadienį slėpynėmis virtusio jos susitikimo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininku, Seimo nariu Ramūnu Karbauskiu, nutraukė tylą.

Naujienų agentūros BNS šaltiniai pranešė, kad sostinės centre, viešųjų ryšių agentūros biure vykusiame susitikime galėjo būti aptariama G.Kildišienės autobiografinės knygos „Atvirai“ viešinimo bei platinimo strategija.

Po skandalų dėl ryšių su R.Karbauskiu bei nuslėptos praeities praėjusių metų pabaigoje iš Seimo pasitraukusi G.Kildišienė dingo iš viešosios erdvės, tačiau ryšių su R.Karbauskio vadovaujama LVŽS nenutraukė. Jos išleista knyga buvo reklamuojama ir platinama neseniai vykusiame R.Karbauskio gimtuosiuose Naisiuose surengtame ir jo mecenuojamame festivalyje. Knyga buvo reklamuojama ir platinama LVŽS palapinėje. Tai sukritikavo viena valstiečių ir žaliųjų lyderių, Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė.

R.Karbauskis griežtai neigia, jog finansavo ar padeda reklamuoti bei platinti G.Kildišienės knygą. Jam priklausantis „Agrokoncernas“ taip pat tvirtina nefinansavęs knygos leidimo. Knygoje apie R.Karbauskį nėra nė žodžio.

G.Kildišienės knygoje nurodoma, jog ją išleido jos vadovaujama bendrovė „Amatas“. Knygos tiražas net 30 tūkst., ją spausdinusi spaustuvė nenurodoma.

15min nuotr./Gretos Kildišienės knyga „Atvirai“
15min nuotr./Gretos Kildišienės knyga „Atvirai“

G.Kildišienė pranešė kreipusis į Valstybinę mokesčių inspekciją, kad būtų atliktas jos vadovaujamos įmonės neeilinis mokestinis patikrinimas. kad būtų paneigtos viešojoje erdvėje skleidžiamos abejonės.

Skelbiame G.Kildišienės įrašą jos paskyroje socialine tinkle „Facebook“:

„Laisvoje šalyje kiekvienas žmogus turi teisę kalbėti ir būti išgirstas. Nutariau kalbėti knygos pagalba. Suprantu, jog tai gana neįprastas būdas, bet man neliko jokio kito pasirinkimo. Kad tai teisingas sprendimas, rodo ažiotažas, kylantis mano knygos tema.

Suprantu, jog kai kam norėtųsi, kad Greta Kildišienė liktų apjuodinta, savo šešėliu temdydama kitų žmonių reputacijas. Kas paskaitys mano knygą, supras, jog nesu ta, kurią taip lengva palaužti.

Suprantu, jog dėmesio neįmanoma išvengti, kai tampi viešu asmeniu, tačiau toks nuožmus puolimas prieš mane paaiškinamas ne mano asmens išskirtinumu, o noru per mano asmenį kenkti kitiems politikams. Nesvarbu, kaip tas viešas niekinimas veikia mane, baisiausia, jog tai neigiamai veikia mano artimuosius...

Nesiruošiu suteikti džiaugsmo tiems, kurie mane bando sutrypti. Gyvenime esu padariusi ne vieną klaidą, bet manau, jog turiu teisę gyventi tėvynėje, čia auginti savo dukrą, kurti savo šeimos gerovę.

Viešoje erdvėje yra skleidžiamos melagingos žinios apie knygos išleidimo finansavimą, jos savikainą, apie kitą mano veiklą, todėl šiandien raštu kreipsiuosi į Valstybinę mokesčių inspekciją prašydama pradėti neeilinį mano įmonės patikrinimą. Suprantu, jog iki tyrimo pabaigos tęsis sąmoningas informacijos iškraipymas, nes visomis priemonėmis siekiama, kad mano knyga nebūtų perkama ir įmonė patirtų kuo didesnius nuostolius.

Į verslą investavau tai, ką esu deklaravusi Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, mano įmonė veikia ne pirmus metus

Į verslą investavau tai, ką esu deklaravusi Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, mano įmonė veikia ne pirmus metus, moka visus nustatytus mokesčius ir jokių įsiskolinimų valstybei neturi. Žinau, kad tai patvirtins mokestinis patikrinimas, esu tikra, jog tai žino ir norintys mane sumenkinti žmonės.

Kodėl toks puolimas? Todėl, kad neklydau pasirinkdama sprendimą leisti knygą, planuodama jos tiražą. Toks tiražas užtikrina mažesnę leidybos savikainą ir garantuoja didelę sklaidą. Jei aš būčiau leidusi dešimt kartų mažesnį knygos tiražą, knygos savikaina būtų didesnė kelis kartus, sklaida minimali, tad apie jos pasirodymą net nebūtų užsiminta.

Dėkoju kiekvienam, įsigijusiam mano knygą. Ją rašiau širdimi ir kiekvienas, perskaitęs ją, tai supras. Nepretenduoju į rašytojas, neteigiu, jog mano knyga yra literatūrinis įvykis. Šioje autobiografinėje knygoje labai atvirai kalbu apie mūsų visų gyvenimą. Dėkinga už viešumoje pasirodžiusius labai garsių ir nežinomų rašytojų dėmesį ir vertinimus, tik labai norėtųsi, jog jie būtų skirti ne mano asmeniui, o knygos turiniui.“

Komentarai: 14
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min