Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grožio salonuose – higienos normų pažeidimai

1218049246kerpa
Pažeidimų aptikta daugiau nei 130-yje grožio paslaugų teikimo vietų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrityje veikiančiuose grožio paslaugų salonuose Visuomenės sveikatos centro specialistai aptiko ne vieną pažeidimą.

Iš viso patikrinta daugiau nei 300 vietų, net 132 jų rasta higienos normos reikalavimų pažeidimų.

„Tai buvo periodinis patikrinimas, kurį organizuojame kartą per metus. Tačiau jei gauname žmonių skundų, reaguojame operatyviai“, – teigė Klaipėdos visuomenės sveikatos saugos kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Čiuvašovienė.

Dėl teikiamų grožio paslaugų buvo gauti 5 skundai. Besiskundusieji turėjo pretenzijų dėl netinkamos patalpų ir įrangos priežiūros, nepakankamos įrankių dezinfekcijos, nelegalios veiklos, paslaugų teikimo neturint leidimo. Visi gyventojų skundai buvo pagrįsti.

Organizuojant periodinį patikrinimą taip pat aptikta panašių pažeidimų. Kai kuriuose salonuose buvo naudojamos cheminės medžiagos, kurios neatitinka teisės aktų reikalavimų ar yra pasibaigęs jų naudojimo terminas, rasta nešvarių patalpų ar personalas dirbo nepasitikrinęs sveikatos.

Už pažeidimus surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, pritaikytos administracinio poveikio priemonės. Anot J.Čiuvašovienės, fiziniam asmeniui baudos vidurkis yra 110 Lt, o juridiniam – 260 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Sveikata
Parašykite atsiliepimą apie 15min