Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 20, 10:31

I.Šimonytė apie susipriešinimą visuomenėje: politikų priedermė skirtis ne gilinti, o bandyti mažinti

Prezidentui Gitanui Nausėdai prabilus, kad, be kitų krizių, Lietuva išgyvena ir pasitikėjimo krizę, premjerė Ingrida Šimonytė sakė, jog visuomenėje yra labai įvairių nuomonių ir tai – demokratinės visuomenės ypatumas. Tačiau kartu ji pažymėjo, kad radikalios nuomonės ar kažkokie kraštutinumai diskusijose prie gero nepriveda. Be to, anot Vyriausybės vadovės, politikų priedermė skirtis ten, kur įmanoma, mažinti.
Ingrida Šimonytėx
Ingrida Šimonytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Paklausta, ar sutinka su prezidento nuomone, I.Šimonytė Seime žurnalistams sakė, kad nelabai mėgsta komentuoti teiginius, kurių tikslaus turinio nežino.

„Tai taip pasakyčiau: visada visuomenėje yra labai įvairių nuomonių ir tai turbūt yra normalu, ir tai yra demokratinės visuomenės ypatumas. Bet kas turbūt yra labai svarbu ir kas yra, matyt, kertinis dalykas, tai yra tai, kad radikalios nuomonės ar kažkokie kraštutinumai niekada jokiose diskusijose prie gero nepriveda“, – pažymėjo premjerė.

Anot jos, diskusijos ten, kur gali būti, turi būti.

Be to, anot jos, kartais būna sunkumų diskutuoti su žmonėmis, manančiais, jog jie a priori viską žino ir jų reikalavimai yra tiktai taip, o niekaip kitaip.

„Tada diskusija, matyt, gali megztis labai sunkiai. Bet čia yra taip pat ir politikų, ir aukščiausių šalies politikų priedermė skirtis ten, kur įmanoma, žinoma, ne gilinti, o kaip tik bandyti jas mažinti“, – mano I.Šimonytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min