Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į susitikimą kviečia jaunoji rašytoja

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos I.Simonaitytės viešosios bibliotekos Renginių salėje pristatoma pirmoji Gintarės Anisimovaitės knyga „Būkim altruistai“.

G.Anisimovaitė – jauna klaipėdietė, Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleivė. Ji yra M.K.Čiurlionio konkursų laureatė, ne kartą koncertavusi festivalyje „Skambanti banga“, taip pat dalyvavusi daugelyje kitų koncertų, tačiau muzikavimas tik vienas iš daugelio merginos talentų. Ji taip pat mėgsta vaidinti, piešti, skaityti knygas bei kurti prozą ir poeziją.

2006-ųjų vasarą paskatinta Žemaitijos rašytojų bendrijos pirmininkės Virginijos Kairienės G.Anisimovaitė dalyvavo jaunųjų talentų konkurse, kurį buvo paskelbęs agentūros „Visos Lietuvos vaikai“ Klaipėdos fondas. Laimėjusi pirmąją vietą jaunoji kūrėja buvo pakviesta tapti Žemaitijos rašytojų bendrijos nare. O šiais metais pasirodė pirmoji G.Anisimovaitės knygelė „Būkim altruistai“, kurioje pateikiama proza, poezija, miniatiūros ir mintys, o taip pat autorės piešiniai. Knygelę išleido S.Jokužio leidykla.

G.Anisimovaitės knyga pristatoma ketvirtadienį – 16.30 val. Renginio metu bus skaitomos ištraukos iš knygos „Būkim altruistai“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min