Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Incidentas Klaipėdos uoste

Klaipėdos jūrų uostas
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Klaipėdos jūrų uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste ketvirtadienį trūko vieno laivo žarna ir išsiliejo tepalai.

Rytą, apie 9.25 val., Klaipėdos valstybinio jūrų uosto dispečerinė gavo pranešimą iš UAB „Baltijos grupė“ agento, kad ties krantine Nr. 132 (kurios operatorius – AB „Vakarų laivų gamykla“), vykdant krovos darbus, trūko su Lietuvos vėliava plaukiojančio laivo „Global 1“ hidraulinė žarna ir nedidelis kiekis hidraulinio tepalo išsiliejo ant krantinės, tarp krantinės ir laivo borto bei ant laivo denio. Laivas „Global 1“, kurį agentuoja UAB „Baltijos grupė“, yra 88 m ilgio, 12,39 m pločio ir 5,6 m grimzlės.
 
Gavusi pranešimą, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos dispečerinė nedelsdama informavo Ekstremalių situacijų valdymo centro atsakingus pareigūnus ir į įvykio vietą išsiuntė Uosto priežiūros ir gelbėjimo tarnybos darbuotojus. Apžiūrėjus ir įvertinus esamą situaciją,  boninės užtvaros nepastatytos, nes išsiliejusio hidraulinio tepalo kiekis nėra didelis.
 
Išsiliejusius hidraulinius tepalus surenka bendrovei „Vakarų laivų gamykla“ priklausantis nešvarių šiukšlių surinkėjas „Šarka“ bei stacionari naftos produktų surinkimo įranga, taip pat Uosto direkcijos Naftos surinkimo ir povandeninių darbų skyriaus darbuotojai kateriu „Zunda“. 

Apie 12.30 val. incidento vieta buvo sutvarkyta.
 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min