Dabar populiaru
Publikuota: 2008 lapkričio 7d. 15:12

Iš gatvės šluoja visus automobilius

Kelininkų prašymas
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / Kelininkų prašymas

Sostinės Fabijoniškių rajono gyventojams – ilgai laukta šventė. Miesto valdžia prisiruošė kapitaliai atnaujinti Fabijoniškių gatvės asfaltą. Šįkart danga bus ne lopoma, o ištisai klojama.

Švenčių nebūna be rūpesčių. Jau šio penktadienio rytą gatvėje blaškėsi kelininkų bendrovės atstovas, po apšerkšnijusiais valytuvais vairuotojams kaišiojęs lapelius su įspėjimais. Tikslas – pirmadienį, lapkričio 10-ąją, gatvės važiuojamojoje dalyje neturi būti nė vieno automobilio. Paprastai kiekviena vakarą šiame kelkraštyje sustatoma per 100 automobilių, nes vietų Fabijoniškėse trūksta ne tik aikštelėse prie daugiabučių, bet ir, kad ir kaip yra graudu, ant šaligatvių, žaliosios vejos. Fabijoniškių vairuotojai turės demonstruoti išradingumą.

Kelininkai žada remontuoti gatvės atkarpą nuo išvažiavimo iš „Statoil“ degalinės iki sankryžos su Ateities gatve. Vairuotojams siūloma nuo sekmadienio vakaro mašinas statyti: „kiemuose arba gretimose gatvėse“. Šis pasiūlymas ne itin vykęs, mat kiemai sausakimši, o gretimų gatvių paprasčiausiai nėra. Vienaip ar kitaip, porą savaičių, nuo lapkričio iki 10-osios iki 21-osios, Fabijoniškių vairuotojai turės demonstruoti išradingumą.

Savaitgalį Fabijoniškių gatvėje turėtų apsilankyti ir policininkai, kurie sustatys laikinuosius stovėjimą bei sustojimą draudžiančius ženklus. Šį rytą išplatinti lapeliai labiau buvo skirti apleistų, nenaudojamų automobilių vairuotojams, kad šie turėtų laiko išlaisvinti gatvę nuo šio savo turto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min