Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 spalio 4d. 10:24

Išrinktas linksmiausias Lietuvos mokytojų kolektyvas

Nugalėtojai – Pasvalio r. Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojai.
Linksmiausio mokytojų kolektyvo rinkimų organizatorių nuotr. / Nugalėtojai – Pasvalio r. Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojai.
Pramogų agentūrai „Vaiduokliai“ surengus nuotraukų konkursą Mokytojų dienos proga, paaiškėjo, kurioje šalies mokykloje dirba linksmiausi pedagogai. Tokiais konkurso komisija paskelbė Pasvalio r. Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojus. Jiems atiteko pagrindinis prizas – pramogų agentūros „Vaiduokliai“ organizuojama pramoga, kurią mokytojai galės išsirinkti iš daugiau nei penkių pasiūlytų ekskursijų ir žaidimų.

„Konkursą mokytojams surengėme pirmą kartą – iki šiol konkursai buvo tik mokiniams. Pagalvojome, kad Mokytojų dienos proga būtų gražu parodyti daugiau dėmesio pedagogams, – sako pramogų agentūros vadovė Vaida Šulniūtė. – Iš mokytojų tiek susidomėjimo tikrai nesitikėjome, todėl esame maloniai nustebę.“

Konkurso „Linksmiausias mokytojų kolektyvas“ metu Lietuvos mokytojai buvo kviečiami siųsti nuotraukas, kuriose būtų įsiamžinę mažiausiai 5 mokytojai ir kuriose atsispindėtų gera nuotaika ar smagi bendra kolektyvo veikla. Konkurso organizatoriai džiaugiasi Lietuvos mokytojų entuziazmu: tik paskelbus konkursą, jau tą pačią dieną sulaukta pirmųjų nuotraukų ir vos per dvi savaites jų atsiųsta gerokai daugiau nei buvo tikėtasi.

Nuotraukose užfiksuotos įvairiausios mokytojų laisvalaikio akimirkos: nuo bendrų fotosesijų mokyklose iki iškylų su kolegomis, vaidinimų, pavasarinių lauko darbų. Pasak V.Šulniūtės, buvo sunku ne tik išrinkti nugalėtoją, bet ir patiems mokytojams atrinkti konkursines nuotraukas, tad atsiuntė po kelias. O vieni dalyviai atsiuntė jų net 10. „Mus nustebino mažųjų šalies miestų aktyvumas, tuo tarpu iš – Vilniaus ir Kauno mokyklų – gautos vos kelios nuotraukos“, – pastebi organizatorė.

Nugalėtojai – Pasvalio r. Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojai – konkursui atsiuntė nuotrauką, kurioje jie prisideda prie pastato renovacijos darbų: „Jau senokai kirbėjo mintis įamžinti šias „Pumpėnų amžiaus statybas“, o konkursas pasitaikė pačiu laiku. Statybininkų profesiją išbandėme ir patys: šveitėme, dažėme, glaistėme, – pasakoja linksmiausiais išrinkti mokytojai – Iki šiol sėkmę dalyvaudami konkursuose bandydavome pagauti tik su savo mokiniais, tačiau šį kartą susigundėme ir patys. Dėkojame konkurso organizatoriams už galimybę praskaidrinti nelengvą, pilką kaimo mokytojų kasdienybę.“ Kiti mokytojai taip pat negaili gerų atsiliepimų apie konkursą: organizatoriai sulaukė ne vieno padėkos ar kupino motyvacijos laiško.  

Iš viso konkurso metu sulaukta daugiau nei 500 skirtingų mokytojų kolektyvų nuotraukų beveik iš 100 Lietuvos mokyklų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min