Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 11:50

Kalėdinis karavanas neaplenks ir pajūrio

Iš sostinės Rotušės aikštės 10-us metus iš eilės pajudėjo Kalėdinis karavanas, kurį organizuoja Almos Adamkienės fondas ir „Coca-Cola“. Šiemet jis planuoja aplankyti 10 Lietuvos mokyklų.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kalėdinis karavanas į Klaipėdą atvyks gruodžio 15-ąją.
Gruodžio 15 dieną, trečiadienį, kelionę su tradicine paramos kaimo mokykloms misija jau vienuoliktus metus tęsiantis „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas aplankys Klaipėdą.

Šiemet prie „Coca-Cola Hellenic“ mokykloms ir vaikų globos namams paruoštų dovanų sporto inventoriumi, reikalingu aktyviam moksleivių laisvalaikiui ir fizinio lavinimo pamokoms, prisideda LR Prezidentūros,  LR Vyriausybės, LR Seimo, Kauno savivaldybės darbuotojai, Palangos miesto atstovai, prekybos centrų „Ozas“ bei Šiaulių ir Klaipėdos „Akropolių“ lankytojai.

Šiais, kaip ir ankstesniais, metais labdaros projektu norima duoti ką nors itin svarbaus ir ilgalaikio bei susikoncentruoti ties viena p. A. Adamkienės fondo remiama kaimo mokykla. Prie kilnaus karavano tikslo, sukaupti lėšų Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnazijos sporto salės rekonstrukcijai, gali prisidėti kiekvienas, įsigijęs „Coca Cola” gėrimo.

Dovanas bei Kalėdinius sveikinimus grojantis ir šviečiantis karavanas gruodžio 14-17 dienomis atveš 11-oje šalies kaimo mokyklų besimokantiems moksleiviams ir čia dirbantiems pedagogams bei 4-iuose vaikų globos namuose gyvenantiems ir augantiems vaikams bei jų darbuotojams.

Gruodžio 15 dieną, 18 val. karavanas lankysis vaikų globos namuose „Rytas“, o 19 val. papuoš prekybos ir pramogų sostinę „Akropolis“.

Gruodžio 15 d. Kalėdinio karavano maršrutas:

09.00 val. Kruonio gimnazija
10.30 val. Ariogalos gimnazija
12.30 val. Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnazija
14.00 val. Judrėnų pagr. m-kla
15.00 val. Endriejavo vid. m-kla
18.00 val. Klaipėdos vaikų globos namai „Rytas“
19.00 val. Klaipėdos „Akropolis“
21.00 val. Palangos miestas

 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:48
02:03
05:50

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min