Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 08:36

Kalvarijos savivaldybės taryba paskyrė administracijos direktorių

Gresiant tiesioginiam valdymui, Kalvarijos savivaldybės taryba ketvirtadienį, po kelių mėnesių pertraukos, paskyrė administracijos direktorių.
Vincas Plikaitis
Vincas Plikaitis / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Juo tapo dabar laikinai šias pareigas einantis Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Bujauskas.

Jo kandidatūrą, kurią teikė meras „valstietis“ Vincas Plikaitis, taryba slaptu balsavimu patvirtino vienbalsiai.

„Ačiū labai už didelį pasitikėjimą, tikiuosi gero ir gražaus bendradarbiavimo su jumis visais – tiek su dauguma, tiek su kita dauguma. Manau, kad rasit bendrą kalbą, aš padėsiu jums ją rast“, – po balsavimo sakė G.Bujauskas.

Tiesioginio valdymo grėsmė savivaldybei kilo, kai vasario 17 dieną taryba iš pareigų atleido administracijos direktorių Kęstą Spūdį.

Nuo to laiko nuolatinio administracijos vadovo savivaldybė neturėjo, todėl Seimas jau buvo pradėjęs svarstyti klausimą dėl tiesioginio valdymo įvedimo savivaldybėje.

Įstatymas numato, kad tiesioginis valdymas savivaldybėje gali būti įvedamas administracijos direktoriaus nepaskyrus per du mėnesius. Toks režimas įvedamas Vyriausybės teikimu, Seimui priėmus atitinkamą nutarimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min