Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 5d. 15:58

Kam atiteks laidos „Akistata“ apklausos apie Drąsiaus Kedžio dukrą metu surinkti pinigai?

Kadras iš laidos „Akistata“. Laidos vedėjas Kristupas Krivickas
Kadras iš tv3play.lt / Kadras iš laidos „Akistata“. Laidos vedėjas Kristupas Krivickas
Trečiadienio vakarą TV3 eteryje vykusioje laidoje „Akistata“ buvo toliau nagrinėjama Drąsiaus Kedžio dukros istorija. Laidos metu vyko balsavimas, kuriuo žiūrovų buvo klausiama, „Ar galima naudoti prievartą prieš mergaitę grąžinant ją L.Stankūnaitei?“. 15min.lt pasidomėjo, kam atiteks balsavimo metu surinkti daugiau nei 18 tūkst. litų.

Visi, balsuojantys apklausoje už skambutį mokėjo po 1 litą. „Taip“ į klausimą atsakė 753 skambinusieji, „Ne“ – net 17713 žiūrovai.

Laidos prodiuseris ir vedėjas Kristupas Krivickas atskleidė, jog už šiuos pinigus ir už lėšas, kuriuos skirs laidą „Akistata“ kurianti prodiuserinė bendrovė, bus įrengtas vaiko apklausos kambarys viename iš Lietuvoje esančių rajoninių policijos komisariatų. Šie pinigai, K.Krivicko teigimu, bus skirti pagal labdaros teikimo sutartį ir bendradarbiavimo sutartį, pasirašytą su policijos departamentu.

Jei parodymai būtų gauti ankstyvoje stadijoje, tai galbūt būtume neturėję tokios supriešintos situacijos.

„Vaiko kambarys arba vadinamasis „tiesos kambarys“ bus įrengtas tame rajone, kuriame yra didžiausia problema, nuo kurio yra toliausiai analogiški vaikų kambariai, kitaip tariant, vietos policininkai neturi galimybės operatyviai apklausti ir tinkamomis sąlygomis apklausti vaikus, kurie yra nukentėję nuo smurto, nuo priekabiavimo. Berods tai bus Akmenės rajone“, – portalui 15min.lt teigė K.Krivickas.

Pasak K.Krivicko Vaiko apklausos kambarys turi atitikti šiuolaikinius standartus, jame vaikas turi jaustis patogiai, jame turėtų būti įrengtos filmavimo kameros, būti žaislų, specialių maketų.

„Šią iniciatyvą vykdome nuo rudens, bendradarbiaujame su policijos departamentu. Tai yra reikšmingas ir svarbus įvykis, turintis šiokią tokią sąsają ir su šia istorija (D.Kedžio ir jo dukros istorija – aut.past.). Jei parodymai būtų gauti ankstyvoje stadijoje, tai galbūt būtume neturėję tokios supriešintos situacijos. Apie šią akciją niekaip ypatingai nesiskelbėme, manėme, kad yra normalu kažkam to imtis“, – kalbėjo K.Krivickas.

Laidų vedėjo teigimu, vaiko apklausos kambario įrengimas turėtų atsieiti apie keliasdešimt tūkst.litų. Jis turėtų būti įrengtas per pastaruosius porą trejetą mėnesių.

„Lietuvoje panašių apklausos kambarių yra labai nedaug, ne visi jie yra įrenti pagal moderniausias technologijas. Tokių kambarių tikrai nebus per daug. Jeigu būtų mano valia, kiekvienas miestas turėtų po tokį kambarį. Žingsnelis po žingsnelio pradėkime tai. Jei kas nors susisieks su mumis ir prisidės, tai mes suvienysime pastangas ir bus dar geriau – galbūt įrengsime ir kelis kambarius“, – vylėsi laidos prodiuseris.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:26
19:02
01:20

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min