Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 24d. 05:49

Karas dėl bilietų baigėsi taika

Miestiečiai jau nuo šiandienos vienkartinius bilietus galės įsigyti ir „Kauno spaudos“ kioskuose
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Miestiečiai jau nuo šiandienos vienkartinius bilietus galės įsigyti ir „Kauno spaudos“ kioskuose

Viešuoju transportu nuolat besinaudojantys kauniečiai gali atsipūsti – jau nuo šiandien vienkartinių bilietų bus galima įsigyti ir didžiausią tinklą laikinojoje sostinėje turinčios „Kauno spaudos“ kioskuose.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Miestiečiai jau nuo šiandienos vienkartinius bilietus galės įsigyti ir „Kauno spaudos“ kioskuose
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Miestiečiai jau nuo šiandienos vienkartinius bilietus galės įsigyti ir „Kauno spaudos“ kioskuose

Beveik du mėnesius trukęs karas dėl už bilietų platinimą mokamo komisinio mokesčio dydžio baigėsi pagaliau pasirašyta sutartimi. Už bendrų miesto viešojo transporto bilietų platinimą atsakingos bendrovės „Autrolis“ atstovai su „Kauno spaudos“ vadove Elena Bakanauskiene vakar pasirašė iki metų pabaigos galiosiančią sutartį, pagal kurią „Kauno spauda“ už parduotus bilietus gaus 5,11 proc. dydžio komisinius. „Radome bendrą sprendimą, priimtiną abiem pusėms. Tiesa, galutinis variantas naudingesnis jiems („Kauno spaudai“ – red.)“, - tvirtino AB „Autrolis“ komercijos direktorius Mindaugas Kučinovas.

Radome bendrą sprendimą, priimtiną abiem pusėms. Tiesa, galutinis variantas naudingesnis jiems „Kauno spaudai“.

Praėjusiais metais „Kauno spauda“ gaudavo 7 proc. dydžio komisinius. Tačiau šių metų pradžioje viešojo transporto bilietai miesto tarybos sprendimu pabrango, tad „Autrolis“ bei „Kauno autobusai“ nutarė pakoreguoti bilietų platintojams liekančių komisinių dydį. „Tam, kad „Kauno spauda“ gautų tokius pačius pinigus, kokius gavo pernai, užtektų ir 4,5 proc. dydžio komisinių“, - „15min“ yra sakęs M.Kučinovas.

Derybų baigtimi ne itin sužavėti

Intensyvių ir ilgai užtrukusių derybų metu „Kauno spaudos“ vadovė E.Bakanauskienė buvo nusileidusi iki 6,35 proc. dydžio komisinių, tačiau viešojo transporto bendrovės nesutiko mokėti daugiau nei 5 proc. Galiausiai vakar abi pusės susitarė dėl 5,11 proc. dydžio komisinių.

„Man norisi verkti, trūksta žodžių. Tai yra juokingas procentas, - apie derybų pabaigą emocingai kalbėjo „Kauno spaudos“ vadovė. – Tačiau nusileidau dėl gyventojų. Mane pasiekė krūva skundų. Kad ir vienos mokytojos, kuri skundėsi, jog pirkdama brangesnius bilietus pas vairuotoją, patiria nemažai nuostolių. Mes tikrai pavargome nuo į mus besikreipiančių žmonių. Jie netgi buvo pradėję rinkti parašus“.

E.Bakanauskienė tvirtino, jog pagal nuo šiol galiosiantį komisinių procentą, „Kauno spaudai“ už vieną parduotą bilietą vidutiniškai liks 4 ct. „Tačiau tiek kainuoja kasos čekis, kurį mes atspausdiname ir duodame klientams. Dabar už tūkstantį parduotų bilietų mes gausime 40 Lt. O kur elektra, kur čekis, kur apsauga, kur darbo užmokestis?“ - kalbėjo E.Bakanauskienė.

„Kauno spaudos“ su viešojo transporto bendrovėmis pasirašytoje sutartyje yra viena išlyga – jeigu iki šių metų pabaigos viešojo transporto bilietai brangs, platintojams liekančių komisinių dydis bus peržiūrimas.

„Kauno spauda“ laikinojoje sostinėje iš viso turi 125 kioskus, tuo tarpu „Lietuvos spauda“ – tik 14.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min