TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kasinėjimo darbų apribojimo taisyklės įves griežtesnę darbų kontrolę

Kastuvas
Kastuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno politikai ketina sugriežtinti žemės kasinėjimo darbų mieste tvarką.

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės taryba ketina patvirtinti kasinėjimo (žemės) darbų Kauno miesto savivaldybės viešojo naudojimo teritorijoje (vietinės reikšmės keliuose, gatvėse, pėsčiųjų ir dviračių takuose, aikštėse, skveruose, kiemuose ir žaliuosiuose plotuose), jos ar jos dalies atitvėrimo arba eismo joje apribojimo taisykles.

Patvirtinus šias taisykles, Miesto tvarkymo skyrius galės griežčiau kontroliuoti, kaip yra vykdomi žemės atstatymo darbai, ar jiems yra išduoti visi būtini ir reikalingi leidimai.

Iki šiol minėtas skyrius kasinėjimo darbų kontrolę vykdydavo vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymu, patvirtintu Statybos techniniu reglamentu.

Tam, kad būtų išsamiai išvardintos pagrindinės kasinėjimo (žemės) darbų vykdymo Kauno mieste nuostatos, jų vykdymo eiga bei atsakomybė už atliktus darbus, gyventojų patogumui, buvo parengtos taisyklės.

Šios taisyklės taip pat nustato leidimų atlikti kasinėjimo (žemės) darbus išdavimo tvarką, leidimų apriboti eismą išdavimo tvarką, kasinėjimo (žemės) darbų vykdymo tvarką, konkrečias žemės darbų vykdymo sąlygas statant, rekonstruojant pastatus ir inžinerinius tinklus ir dangų atstatymo tvarką.

Taisyklės bus privalomos organizacijoms, rengiančioms projektinę dokumentaciją, vykdančioms užsakovo funkcijas, atliekančioms statybos ir remonto darbus Kauno mieste.

Taisyklių taip pat privalės laikytis individualūs statytojai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min