Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune bus lepinamos būsimos mamos

Motinystė
A. Ufarto BFL nuotr. / Motinystė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Kauno medicinos universiteto klinikose ir Kauno Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose vyks renginiai, skirti besilaukiančioms moterims ir jų šeimų nariams.

Šventė skirta Pasaulinei šeimos dienai paminėti. Dviejų valandų renginyje būsimas mamytes ir jų šeimos narius džiugins „Yamaha“ muzikos mokyklos auklėtiniai. Mamytės bus supažindintos su muzikos ir muzikavimo nauda vaiko raidai. Būsimos mamos galės apžiūrėti „Dar ne mama“ esančią naujausią drabužių kolekciją. Šventės akimirkas fiksuos fotomenininkas R.Bulota.

„Mūsų visuomenė pasidarė lengvai perkanti ir parduodanti ne tik prekes ir paslaugas, bet ir santykius. Šeimoms sunku sukurti stabilius santykius, vientisą pasaulį, kuriame gerai jaustųsi ir tėvai, ir vaikai, kur būtų bendri pomėgiai ir užsiėmimai. Būti kartu šeimoje ir kokybiškai leisti laiką reikia mokytis. Tai ne visada pavyksta spontaniškai. Senieji žalingi laisvalaikio leidimo įpročiai kartais ima viršų, kai laikas praleidžiamas šalia vienas kito, o ne kartu. Nesuklysiu sakydama, kad išmokti tinkamai leisti laisvalaikį yra gyvybiškai svarbu šeimos gerovei“,  – teigė renginį organizuojančios kauniečių grupės narė, psichologė Gintarė Meslinienė.

Šiemet paskelbto UNICEF tyrimo rezultatai rodo, jog Lietuvoje tėvai savo vaikams per parą skiria 7 minutes dėmesio, dėk ko mažieji lietuviai yra nelaimingiausi vaikai Europoje.

„Tam, kad būtų patenkinti minimalūs mūsų vaikų poreikiai, susiję su gera emocine sveikata, pakankamu savęs vertinimu, tinkamais socialiniais įgūdžiais  – turime kasdien skirti vos dvidešimt minučių asmeniško laiko tik jiems. Tik dvidešimt „ypatingo laiko“ minučių – pirmasis vaistas vaikams, turintiems elgesio ir emocijų sutrikimų, bei šeimoms, kurios susiduria su auklėjimo sunkumais. Tiek laiko reikia tam, kad susidarytų baziniai socialiniai įgūdžiai – vienas klausimas – kokie vaikai užaugs statistinėje Lietuvos šeimoje?“ – dalijasi savo mintimis psichologė Lina Cirtautienė.

Tikimasi, jog renginys taps tradiciniu.

Programa:

Gegužės 15 dieną, 11-13 val. Kauno medicinos universiteto klinikos Akušerijos ir ginekologijos klinikoje (Eivenių 2), V aukšto salėje.

Gegužės 15 dieną, 14-16 val. Kauno Krikščioniškieji gimdymo namai (Miško g. 27), dieninio skyriaus salėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min