Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 1d. 12:44

Kaune Laisvės alėja žygiavo jaunuoliai, paslėpę veidus po kaukėmis

Eisenos akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Eisenos akimirkos

Tarptautinės darbo dienos proga ketvirtadienį profesinė sąjunga „Sandrauga“ surengė jaunimo eitynes, kuriomis reiškė protestą dėl nepakankamo valdžios dėmesio jaunimo nedarbui.

Apie pora šimtų jaunuolių vidurdienį pražygiavo Laisvės alėja iki Vytauto Didžiojo paminklo. Jie mušė būgnus ir slėpė veidus po kaukėmis arba po grimo sluoksniu ir garsiai sveikino miestiečius su Darbo diena.

„Žmogus su kauke niekada nubūna atviras, jis gali meluoti. Toks žmogus su kauke tampa dviveidžiu – vieną veidą parodo, o kitą – slepia, viena sako – kita daro. Šiandien su žmonėmis ypač dviveidiškai elgiasi valdžia. Artėjant rinkimams politikai mus apipila pažadais, gražiomis idėjomis, ateities vizijomis, tačiau vos pasibaigus priešrinkiminei pažadų karštinei pamiršta tuos pasižadėjimus įgyvendinti“, – aiškino idėja žygiuoti su kaukėmis viena iš akcijos iniciatorių Ieva Žekevičiūtė.

Ji džiaugėsi, kad daugelis Laisvės alėjos praeiviu suprato jaunimo norą turėti normalias įsidarbinimo galimybes, uždarbį Lietuvoje, kad nereikėtų laimės ieškoti svetur. Nemažai jų sutiko paimti dalijamas popierines kaukes ir jomis mojavo eisenos dalyviams. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min