Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiams – tikras amerikietiškas bliuzas

Boo Boo Davis
Organizatorių nuotr. / Boo Boo Davis
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Antradienį laisvalaikio namuose „Nautilus“ svečiuosis tikras bliuzmenas. Kauniečiams koncertuos charizma trykštantis Boo Boo Davisas.

Iš JAV atvykstantis muzikantas priklauso paskutiniajai muzikantų kartai, kurie rašo ir groja bliuzą, remdamiesi tiesiogine sunkaus gyvenimo Misisipės deltoje patirtimi. Pats Boo Boo Davisas gimė ir užaugo Driu, Misisipės deltos centre. Tai buvo turtingiausia medvilnės plantacijų teritorija Pietuose, pritraukusi geriausius darbininkus. Iš jų mažasis Boo Boo išmoko dainuoti garsiu, riaumojančiu balsu. Su tokiais garsais jis augo, girdėjo dainas medvilnės laukuose.

Dainininko biografijos žinovai sako, kad atlikėjo tėvas grojo keletu instrumentų. Nuo penkerių Boo Boo grojo armonikėle ir dainavo bažnyčioje su savo motina. Trylikos grojo gitara, o aštuoniolikos – su vyresniais broliais ir tėvu grupėje „The Lard Can Band“. Dėl laiko stygiaus atlikėjas nelankė mokyklos, todėl taip ir neišmoko nei skaityti, nei rašyti. Tačiau tai nesutrukdė jam padaryti pasaulinės karjeros. Pirmasis Europos turas įvyko 2000 metais ir nuo tada Boo Boo Davisas groja Europoje bent du kartus per metus. Atlikėjas yra išleidęs penkis albumus, visi jie buvo labai gerai priimti.

Nuo 2008-ųjų Boo Boo groja kartu su dviems muzikantais – būgnininku ir gitaristu. Su jais jis atvyksta ir į Kauną.

Pasiklausyti tikro bliuzo kauniečiai galės antradienį, 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min