Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 5d. 18:12

Kauno rotušės aikštė virs žiemos linksmybių oaze (nuotraukos)

Pirmadienį Kauno rotušės aikštė bruzdėjo nuo čiuožyklą ruošiančių darbininkų.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Pirmadienį Kauno rotušės aikštė bruzdėjo nuo čiuožyklą ruošiančių darbininkų.

Čiuožykla, ledo skulptūros, karšti gėrimai ir ore sklandanti muzika – taip savaitgalį pagal visus planus turėtų atrodyti Kauno rotušės aikštė.

Senamiestyje įsikūrusios kavinės „Skliautai“ savininkas Ąžuolas Gaižutis „15min“ pasakojo, kad jungtinis projektas vadinsis „Sniego misterijos“. „Rotušės aikštėje veiks čiuožykla, jaunoji skulptorių karta iš sniego gamins ledo skulptūras, bus vakarinis apšvietimas ir muzikinis fonas. Veiks lauko kavinė, kurioje bus galima įsigyti karštos kavos ar arbatos. Su licenzijų skyriumi tarsimės ir dėl karšto vyno pardavinėjimo“, – informavo Ą.Gaižutis.

Pirmadienį ties Kauno baltąja gulbe jau buvo ruošiama vieta čiuožyklai po atviru dangumi. AB „City Service“ darbuotojai ovalo formos įduboje tiesė polietileno plėvelę, ant kurios vėliau buvo pilamas vanduo. Šiandien ryte, užliejus antrą sluoksnį vandens, vakare naująją čiuožyklą galės išbandyti visi kauniečiai ir miesto svečiai.

„Tęsiame savo sumanytą tradiciją. Tiesa, užpernai pirmasis blynas buvo kiek prisvilęs, pernai žiemos nebuvo. O šiais metais visos sąlygos puikios. Manau kauniečiai turės šaunią čiuožyklą“, – pasakojo vietoje besisukiojęs puikiai nusiteikęs AB „City Service“ Kauno padalinio vadovas Tomas Augutavičius.

Sniego kalnus į rotušės aikštę suvertė UAB „Kauno švara“ tarnybiniai automobiliai. Tiesa, ledo skulptūrų gaminimui jis kol kas netinkamas.

„Sniegas yra per birus, jį reikės slėgti. Menininkai iš jo planuoja padaryti labirintą, sūrio pavidalo čiuožyklą ir dar 3 skulptūras. Kokios tiksliai jos bus dar paslaptis“, – šypsodamasis pasakojo Ą.Gaižutis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min