Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno viešasis logistikos centras pripažintas valstybei svarbiu ekonominiu projektu

Viliamasi, kad Kauno prieigose įkurtas viešasis logistikos centras ženkliai prisidėtų prie regiono ekonomikos stiprinimo.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Viliamasi, kad Kauno prieigose įkurtas viešasis logistikos centras ženkliai prisidėtų prie regiono ekonomikos stiprinimo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyriausybė nusprendė Kauno viešojo logistikos centrui suteikti valstybei svarbaus ekonominio projekto statusą. Tai leis lengviau pritraukti jo įgyvendinimui reikalingas investicijas, efektyviau spręsti teritorijų planavimo ir žemės sklypų formavimo bei kitus projekto įgyvendinimo klausimus.

Kauno viešasis logistikos centras bus kuriamas Palemone ir Karmėlavoje. Darbai bus pradėti nuo Palemono, o ateityje Palemoną ir Karmėlavą turėtų sujungti geležinkelio vėžė. Kauno viešasis logistikos centras taps svarbia jungiamąja kelių, geležinkelių transporto tinklų grandimi, kuri įeis į bendrą Europos transporto tinklą. Tai leis išnaudoti Kauno regiono pramoninį, ekonominį ir socialinį potencialą.

Viešojo logistikos centro steigimas yra svarbus plėtojant intermodalinį transportą Lietuvoje ir integruojant Lietuvos logistikos centrus į Europos žemyne ir Baltijos jūros regione kuriamą transporto centrų tinklą. Planuojama, kad Kauno viešasis logistikos centras teiks krovinių krovos, sandėliavimo ir kitas logistikos paslaugas ne tik Kauno regiono įmonėms, bet ir tranzitinių krovinių vežėjams.

Planuojama, kad logistikos centras galėtų pradėti veikti jau 2013 m. pabaigoje.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min