2010 10 25

Kaunui įteikta Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojų taurė

Šių metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynių varžybose, kuriose vyko Šiauliuose, Kauno miesto jaunieji sportininkai pirmoje miestų grupėje iškovojo pirmąją vietą bei nugalėtojų taurę. Penktadienį kauniečiams buvo įteikti apdovanojimai.
Kauno miesto atstovams įteikta Lietuvos jaunučių žaidynių nugalėtojų taurė
Kauno miesto atstovams įteikta Lietuvos jaunučių žaidynių nugalėtojų taurė / Kauno miesto savivaldybės nuotr.

„Kaunas jau ne kartą įrodė, kad yra sportiškiausias Lietuvos miestas. Šis apdovanojimas patvirtino šį teiginį“, - įsitikinusi Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė.

Žaidynių programoje vyko 21 sporto šakos varžybos. Kauniečiai, dalyvaudami 20 sporto šakų varžybose, iškovojo 10 pirmų vietų (boksas, buriavimas, dviračių plentas, dziudo, futbolas, irklavimas, plaukimas, šaudymas, šiuolaikinė penkiakovė, merginų salės tinklinis), 5 antras vietas (merginų krepšinis, lengvoji atletika, stalo tenisas, tenisas, paplūdimio merginų tinklinis), 2 trečias vietas (graikų romėnų imtynės, merginų rankinis) ir, surinkę 21411,5 taško bendroje įskaitoje, pirmoje miestų grupėje iškovojo pirmąją vietą bei nugalėtojų taurę.

2011 metais Lietuvos jaunių žaidynės vyks Kaune.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams