Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 1d. 12:21

Keleiviai lengviau pasieks Smeltės kvartalą

Privačios vežėjų kompanijos vairuotojas prašė susimokėti ir už mažamečių vaikų kelionę.
15min.lt nuotr. / 3-ojo maršruto mikroautobusai užsuks ir į Smeltės kavrtalą.

Klaipėdiečiai jau nuo antradienio gali lengviau nuvykti į pietvakarinę miesto dalį – Smeltės kvartalą. Gyventojų patogumui buvo pratęstas 3-ojo mikroautobuso maršrutas.

Sprendimo pasiekti Smeltės kvartalo centrą jo gyventojai laukė jau kurį laiką. Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos teigimu,  gyventojai prašė, kad susisiekimas būtų pratęstas iki Nendrių gatvės.

„Kadangi 20–ojo numerio keleivinio autobuso linijos mes negalėjome iki ten pratęsti dėl siaurų gatvelių, kuriose negali prasilenkti du autobusai, ieškojome kitos išeities. Į diskusiją įsitraukė maršrutinių taksi vežėjai ir pasiūlė susisiekimą organizuoti 3–uoju „mikriuko“ maršrutu“, – sakė L.Dūda.

Individualios įmonės, organizuojančios šešių 3–ojo numerio mikroautobusų maršrutus, savininkės Aldonos Vaitkevičienės teigimu, „mikriukas“ keleivius veš iki Nendrių gatvės. Iki šiol jis važiuodavo iki Žvejybos uoste esančios Kalnupės gatvės. „Dabar nuo Žvejybos uosto mūsų mikroautobusai važiuoja iki Nendrių gatvės. Minijos gatvė yra uždaryta, tad mes važiuojame pro vadinamąjį Žvejų kolūkį, ir sankryžoje ties „Autoaibe“ sukamės ir grįžtame į senąjį maršrutą“, – kalbėjo A.Vaitkevičienė. Kad užtikrintų kokybišką susisiekimą, įmonė ketina samdyti dar porą vairuotojų.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min