Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 06:34

„Kitaip“ prasideda su originalia komedija

Erotinėje detektyvinėje komedijoje „Kysia“ V. Čubenko atliks net 30 skirtingų vaidmenų.
Organizatorių nuotr. / Erotinėje detektyvinėje komedijoje „Kysia“ V. Čubenko atliks net 30 skirtingų vaidmenų.

Kiekvienais metais, kai žaliuoja medžiai, VšĮ „Skliautų miesto“ projektas „Kitaip“ pradeda vasaros sezono renginius kavinės „Skliautas“ kameriniame kiemelyje.

Kaip ir pernai, šiais metais programoje dominuos ne tik šokio ir operos vakarai – į sceną drastiškai įsiverš aktorinio meno atstovai. Jau ketvirtus metus iš eilės pristatoma vasaros sezono renginių serija „Kitaip“ šiais metais prasideda erotine detektyvine komedija „Kysia“.

Spektaklyje net 30 vaidmenų kuria vienas vienintelis aktorius, nusipelnęs Rusijos artistas, daugelio tarptautinių teatro festivalių laureatas Vsevolodas Čubenko. 1 val. 20 min. truksiantis spektaklis režisuotas pagal Vladimiro Kunino romaną. Erotinė detektyvinė komedija bus rodoma originalo kalba.

„Šis spektaklis jau buvo atvežtas į Kauną ir turėjo labai didelį pasisekimą. Ne vien dėl to, kad 30 vaidmenų atlieka vienas ir tas pats aktorius, bet ir todėl, kad jis labai geras“, – sakė VšĮ „Skliautų miestas“ projektų vadovas Ąžuolas Gaižutis.

Pašnekovas prasitarė, kad šių metų „Kitaip“ planuose – tęstinis Pabaltijo tango festivalis, monospektaklis bei dar daug renginių, kuriuos kol kas Ą.Gaižutis laiko paslaptyje.

Spektaklis „Kysia“ „Skliauto“ kiemelyje bus rodomas šį penktadienį. Spektaklio pradžia – 19 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min