Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 14d. 06:58

Klaipėdiečiai idėjų pašykštėjo

Idėjų kupinų klaipėdiečių nesulaukę aktyvistai patys nukeliavo į miesto centrą ir ragino praeivius pasidalinti savo ateities vizijomis.
I. Ozturhan nuotr. / Idėjų kupinų klaipėdiečių nesulaukę aktyvistai patys nukeliavo į miesto centrą ir ragino praeivius pasidalinti savo ateities vizijomis.

Įvairiuose miestuose ir miesteliuose savaitgalį vyko Nacionalinės idėjų dienos renginiai, tačiau Klaipėdoje jos organizatoriams teko nuryti karčią piliulę - Jono kalnelyje nepasirodė nė vienas idėjų kupinas žmogus.

Ankstyvą ir vėjuotą birželio 12-osios rytą, 10 valandą, ne itin matomoje Jono kalnelio vietoje susirinkę aktyvistai laukė bendraminčių, tačiau uostamiesčio gyventojai buvo pasyvūs. Jų nesudomino net paskatinimas: penkioms geriausioms idėjoms įgyvendinti bus bandoma surinkti po 5 tūkst. litų.

Ne tik Klaipėdoje, bet ir kituose miestuose vykusios akcijos tikslas – skatinti šalies gyventojus patiems imtis iniciatyvos ką nors keisti savo bendruomenėje ar visoje šalyje. Buvo laukiama tokių idėjų, kurios būtų realiai ir be didelių investicijų įgyvendinamos.

Akcijos iniciatoriai – VŠĮ „Darom“, kurie jau ne pirmus metus Lietuvoje organizuoja švarinimosi akcijas. Klaipėdoje jie pasitelkė organizacijos „Lietuvos liberalus jaunimas“ narius.

Pasak Klaipėdos taško moderatoriaus bei organizacijos „Lietuvos liberalus jaunimas“ Vakarų Lietuvos regiono pirmininko Sauliaus Žukausko, renginiui labai trūko reklamos. Tačiau laukdami žmonių, patys organizatoriai nesnaudė: susėdę ant grindinio jaunuoliai diskutavo apie politiką, ekonomiką, aplinkosaugą ir generavo idėjas.

Taip ir nesulaukę nė vieno idėjų turinčio klaipėdiečio, aktyvistai patraukė į miesto centrą ir gatvėse skatino žmones pildyti anketas. Pavyko surinkti apie 40 idėjų, iš kurių ne viena kilo ir patiems organizatoriams.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min