Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdietė Indrė Mažionytė paskelbta „Miesto ledi“

Miesto ledi titulas suteiktas klaipėdietei I.Mažionytei.
"15min" nuotr. / „Miesto ledi“ titulas suteiktas klaipėdietei I.Mažionytei.
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį paskelbta žaviausia Klaipėdos miesto mergina, kuriai teko ne tik garbingas „Miesto ledi“ titulas, tačiau ir miesto ambasadorės vaidmuo. Šį titulą Indrei Mažionytei įteikusi aktorė ir konkurso „Miesto ledi“ komisijos narė Virginija Kochanskytė džiaugėsi, kad tokios iniciatyvos, ugdančios meilę savo miestui ir savo šaliai, jaunų žmonių širdyse tebėra gyvos.

„Konkurso dalyvėms linkiu džiaugtis ir kasdien puoselėti savo gyvenimą, kurį turime čia, užuot pavydžiai žvalgiusis į menamą gerovę svetimuose kraštuose“, – kalbėjo aktorė.

Apdovanojimų ceremonijos metu Klaipėdos miesto ambasadore tapusi 21 metų Indrė Mažionytė kartu su kitomis finalininkėmis pasirašė deklaraciją, kuria pasižadėjo puošti, garsinti ir puoselėti savo miestą. Šią deklaraciją iš merginų rankų priėmęs savivaldybės tarybos narys Eugenijus Gentvilas sakė saugosiantis ją savo seife su svarbiausiais dokumentais.

„Prieš kurį laiką ir pats mėginau skatinti klaipėdiečių ištikimybę savo miestui, kurdamas uostamiesčio bendruomenę sostinėje, tad šio konkurso idėja man labai artima. Linkiu didžiausios sėkmės naujajai Klaipėdos miesto ambasadorei ir tikiu, kad ji savo darbais kasdien prisidės prie mūsų miesto garsinimo“, – priimdamas deklaraciją sakė E.Gentvilas.

Žaviausiai klaipėdietei be „Miesto ledi“ titulo atiteko ir išskirtinė, tik jai skirta fotosesija, ir 1000 Lt vertės prizai.

Konkursu „Miesto ledi“ siekiama paskatinti Lietuvos moteris aktyviau veikti savo miestuose, dalyvauti visuomeninėje veikloje ir priimti sprendimus, todėl tikimasi, kad tiek laimėtojos, tiek finalininkės toliau aktyviai dalyvaus įvairiose savo miestų iniciatyvose. Žaviausios moterys jau paskelbtos Kaune ir Klaipėdoje, vėliau spalį jos bus išrinktos dar ir Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Ukmergėje, Telšiuose bei Marijampolėje.

Visą vasarą moterys ir merginos iš devynių Lietuvos miestų buvo kviečiamos registruotis internetiniame tinklalapyje miestoledi.lt. Registracijos anketoje be vardo ir hobio moterys buvo prašomos aprašyti savo miestą bei trimis žodžiais įvardyti miesto viziją. Visas užsiregistravusias moteris vertino interneto vartotojai, o finale prie jų prisidėjo ir komisija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min