Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 10d. 10:40

Klaipėdietes kvies pasikeisti kailiukus

Klaipėdietės raginamos peržiūrėti savo spintas ir šeštadienį, drauge atnaujinti garderobą.
Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr. / Klaipėdietės raginamos peržiūrėti savo spintas ir šeštadienį drauge atnaujinti garderobą.

Gamtai skelbiant artėjančią vasarą, viešoji įstaiga „Žinių namai“ kviečia plačiai atverti ne parduotuvių, o savo spintų duris. Ir, atlikus kruopščią reviziją, paieškoti seniai nedėvėtų drabužių, kuriuos verta prikelti naujam gyvenimui.

Šeštadienį 14 val. startuoja  žaismingas socialinis projektas „Laikas keisti kailiukus“. Pasak projekto iniciatorės, VšĮ „Žinių namai“ vadovės Rolandos Lukoševičienės, šio tęstinio renginio tikslas – paskatinti klaipėdiečius būti kūrybiškais, stilingais ir originaliais, drauge tausojant gamtos išteklius bei metant iššūkį neracionaliam vartojimui. 

„Būkime sąžiningi: drabužių, ypač moterys, turime daugiau, nei pajėgiame sunešioti. O besivaikydamos mados, vėl juos perkame, senuosius mesdami į šiukšlių konteinerius. Atsibodęs, bet vis dar geras drabužis gali tapti vėl įdomus ir madingas – tereikia įdėti šiek tiek fantazijos ir pastangų“, – sako R.Lukoševičienė.

Pirmoji projekto sesija skirta išskirtinai moterims, o jos tema – niekuomet iš mados neišeinanti, moteriškumą pabrėžianti suknelė. Norinčios dalyvauti projekte moterys pirmiausiai turėtų atidžiai peržiūrėti turimą garderobą. Spintose aptikusios išaugtų (kam nepasitaiko?!), nebemadingų ar atsibodusių suknelių, o gal kitų drabužių, aksesuarų, įdomių smulkmenų, kuriuos galima panaudoti suknelę atnaujinant, atsinešti šeštadienį į mados studiją

Žymias uostamiesčio ponias puošiantis dizaineris R.Petreikis drauge su savo kolege Modesta Abelkyte projekto dalyvėms papasakos, ką šį sezoną žada atpūsti permainingi mados vėjai. O siekiančios žemę ar vos dengiančios kelius, ryškios, gėlėtos ar net labai kuklios suknelės, R.Petreikio teigimu, šiemet bus kaip niekada madingos. Tad į jas investuoti šiek tiek kūrybingumo tikrai apsimoka. 

Trokštančios individualių stilisto patarimų, taip pat nebus nuviltos: kiekvienai projekto dalyvei mados žinovas patars, kaip išlaikant figūros, individualaus skonio harmoniją atrodyti stilingai.

Apžiūrėjus ir kruopščiai ištyrinėjus moterų atsineštas sukneles, kiekvienai jų bus pasiūlytas naujas, originalus sprendimas: gal ką nukirpti, gal – prisiūti, o gal – čia pat pasigaminti jos išvaizdą, stilių keičiantį aksesuarą. 

„Laikas keisti kailiukus“ projekto dalyvės turės galimybę ne tik iš peties pasidarbuoti, fantazuodamos suknelės tema, bet ir atsipalaiduoti gurkšnodamos ekologiniame ūkyje išaugintos žolelių arbatos, sukurtos specialiai moterims.

Dalyvės bus aprūpintos ne tik originaliomis idėjomis, bet ir žirklėmis, siūlais ir kitais darbui būtinais įrankiais. 

„Laikas keisti kailiukus“ pradžia – gegužės 14 d. 14 val. Sukilėlių g. 4.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min